OGÓLNOPOLSKI RODZINNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY

Konkurs dodał(a) Barbara Dębicka

Cele konkursu:

• rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i rodzica oraz kreatywności,
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości,
  • kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich,
  • rozwijanie indywidualnych zdolności poetyckich,
  • budzenie zainteresowania do redagowania utworów literackich,
  • zacieśnianie więzi rodzinnych,
  • upowszechnianie kultury żywego słowa.

Regulamin konkursu:

• Rodzice wspólnie z dziećmi układają bajkę/opowiadanie (treść bajki/opowiadania dowolna,

• technika - (Czcionka dowolna),tekst drukowany i umieszczony na brystolu/papierze technicznym, a dzieci samodzielnie wykonują obrazki/ilustracje,

• format - Karta A4,

• prace indywidualne,

• maksymalnie z grupy - 2 prace,

• każda praca powinna zawierać metryczkę (na odwrocie pracy): temat bajki, imię nazwisko, wiek dziecka i grupa przedszkolna, adres przedszkola,

• prace oceniane będą przez specjalnie powołane, niezależne jury,

• kryteria oceny: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych,

• prace należy dostarczyć do 15.12.2017 r. na adres:

ul. Lubelska 49

• Każdy z uczestników otrzyma dyplom - podziękowanie za udział w konkursie.

• Organizatorzy konkursu po jego rozstrzygnięciu, przekażą nadesłane prace do hospicjum, szpitali dziecięcych, placówek opieki medycznej w których leczone są dzieci.

Uwagi:

• Prace bez metryczki nie będą brane pod uwagę.
  • Prace nie podlegają zwrotowi.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację.
  • Nadesłanie prac na konkurs stanowi jednocześnie deklarację, że osoba nadsyłająca pracę wyraża zgodę na zamieszczenie pracy na profilu Organizatora Konkursu oraz na jej publikowanie dla celów reklamowych Konkursu, przyjmuje warunki regulaminu Konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Z 2002 nr 101 poz.926).
  • Organizatorzy Konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania, reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorarium autorskiego.

Wszelkich informacji udzielają organizatorzy konkursu:

Beata Lipa

Barbara Dębicka