Konkurs dodał(a) Monika Hodurek

Przedszkole „Happy Kids” w Krakowie

zaprasza do udziału w I edycji ogólnopolskiego konkursu

„Zaśpiewajmy kolędę”

Cele konkursu:

• Podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd.
  • Wspólne spędzanie czasu z rodziną.
  • Współpraca nauczycieli z rodzicami.
  • Rozwijanie uzdolnień wokalno – instrumentalnych przedszkolaków.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 6 lat oraz ich rodziców.

2. Uczestników zgłaszają nauczyciele przedszkoli z całej Polski do 05.01.2018 r.

3. Z jednej placówki zgłoszone mogą być 3 nagrania.
    Dozwolone jest wcześniejsze przeprowadzenie konkursu wewnątrzprzedszkolnego.

4. Każda praca powinna zawierać : pełną nazwę i adres przedszkola do którego dziecko uczęszcza, imię i nazwisko opiekuna, numer telefonu oraz e -mail opiekuna, imiona i nazwiska dziecka i rodzica, rok urodzenia dziecka, tytuł kolędy. Dodatkowo należy dołączyć oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych dziecka. Wzór poniżej.

5. Zadaniem uczestników jest przygotowanie nagrania kolędy.

Kolędę ma wykonywać wspólnie rodzic z dzieckiem w języku polskim lub angielskim. Nagranie na płycie DVD powinno być przesłane na adres Organizatora:

Przedszkole Artystyczno Językowe „HAPPY KIDS”

ul. Lipińskiego 5a

30 -349 Kraków

Nadesłany materiał nie może być dłuższy niż 5 minut.

Ocenianie i nagrody:

• Wszystkie nagrania zostaną udostępnione na profilu Przedszkola „Happy Kids” na Facebooku https://www.facebook.com/happykids.przedszkole/
  • O wygranej zadecyduje ilość polubień pod nagraniem
  • 3 miejsca z największą ilością głosów zostaną nagrodzone.

Nagrody główne ufundowane będą przez Przedszkole „Happy Kids”.

Dodatkowo laureaci dostaną specjalne upominki od „Jagodowy Miś- animacje dla dzieci”.

Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom pocztą na adres podany przez przedstawiciela placówki.

Wszystkie przedszkola zgłaszające uczestników dostaną dyplomy za udział w konkursie.

• Głosować będzie można do 25.01.2018 r.
  • Wyniki konkursu zostaną podane na stronie przedszkola 26.01.2018 r.

Postanowienia końcowe:

• Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację zasad zawartych w regulaminie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestników i wykorzystanie ich wizerunku na stronie internetowej organizatora, a także w mediach
  • Prace niezgodne z regulaminem konkursu nie będą brane pod uwagę
  • Informacji o konkursie udziela koordynator konkursu:

Aneta Klimek, adres e-mail : anetaaklimek@gmail.com

OŚWIADCZENIE RODZICA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego Dziecka oraz na wykorzystanie wizerunku mojego Dziecka

………………………………………………………

(imię i nazwisko uczestnika konkursu)

przez Organizatorów dla celów organizacyjnych i promocyjnych konkursu „Zaśpiewajmy kolędę”

…………………….

Data i podpis Rodzica