Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu "Kreatywna Choinka"

Konkurs dodał(a) Kasia_a_! Nazwisko

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu „Kreatywna Choinka”, zorganizowanego przez Żłobek Muzyczny Figle.

W dniu 18.12.2017 r. komisja w składzie:

mgr Katarzyna Serafin

mgr Monika Oraczewska

mgr Izabela Korzeniowska

wyłoniła następujących laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci młodsze: 1,5 – 2,5 lata

I miejsce: Emilia Momot – Żłobek „Elfik”

II miejsce: Jakub Trembecki – Żłobek nr 7, ul. Braci Wieniawskich

III miejsce: (praca zbiorowa) Oliwia Matuszyńska, Laura Celoch, Anastazja Tomasiak, Filip Ptaszyński, Michalina Dragan, Jan i Jagoda Ziemińscy – MZŻ Lublin, Żłobek nr 2

Wyróżnienia:

Zosia Pasikowska – Żłobek nr 7, ul. Braci Wieniawskich

Natalia Wartacz – Żłobek nr 3, ul. Wolska

- dzieci starsze: 2,5 – 3,5

I miejsce: Bruno Jończyk – Żłobek nr 3, ul. Wolska

II miejsce: Holly Zaborek – Żłobek nr 3, ul. Wolska

III miejsce: Maciej Nowak – Żłobek „Elfik”

Wyróżnienia:

Michalina Psiuk – Żłobek nr 3, ul. Wolska

Patrycja Świderska – Żłobek „Kraina Marzeń”

Nagrody i dyplomy dla laureatów oraz autorów prac wyróżnionych zostaną wręczone osobiście w Żłobku Muzycznym Figle (ul. Zygmunta Krasińskiego 19) po Nowym Roku – dokładna data zostanie podana drogą e-mailową.

Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności oraz życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Termin: 2017-12-15
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny