Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "BOŻONARODZENIOWE CUDEŃKA"

Konkurs dodał(a) Anna Biedrzycka

Miło nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „BOŻONARODZENIOWE CUDEŃKA” organizowany przez Przedszkole Publiczne w Ożarowie został rozstrzygnięty.

Z różnych zakątków Polski napłynęło 40 pięknych, niezwykle pomysłowych i pracochłonnych prac. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za kreatywne podejście do tematu.

Po długich obradach Komisja Konkursowa w składzie:

- p. Eleonora Czuba – artysta – plastyk z MGOK im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie,

- p. Henryka Goraj – artystka ludowa,

- p. Jolanta Gołąb – dyrektor Przedszkola Publicznego w Ożarowie

dokonała oceny prac i wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

3 – 4-latki

I miejsce: Emil Grzywna – Przedszkole Publiczne w Ożarowie, opiekun: Elżbieta Pisula

II miejsce: Paweł Tomala – Publiczne Przedszkole w Tarłowie, opiekun: Nina Binkiewicz

III miejsce: Nadia Poręba – Przedszkole Samorządowe w Płazie, opiekun: Krystyna Kowalczyk

5 – 6 latki

I miejsce: Sara Opala – PSP Pisary, opiekun: Dorota Gajewska

II miejsce: Zofia Skóra – Prywatne Przedszkole Yes Młodzi Odkrywcy w Będzinie, opiekun: Katarzyna Gawron

III miejsce: Robert Tomasik – Przedszkole nr 214 im. J. Krzemińskiej w Warszawie, opiekun: Honorata Kalinowska

Dziękujemy za przepiękne prace i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody, dyplomy i podziękowania dla zwycięzców i uczestników konkursu zostaną przesłane pocztą po Nowym Roku.

Termin: 2017-12-11
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski