Wyniki Konkursu "Kartka Bożonarodzeniowa"

Konkurs dodał(a) Dagmara Pszeniczna

Puk...puk...puk... Mamy już wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa". To był bardzo trudny wybór. Wpłynęło do nas aż 87 kartek konkursowych ! Wybraliśmy, po ciężkich konsultacjach, prace zróżnicowane technikami wykonania. W dwóch kategoriach wiekowych wybraliśmy po 3 miejsca zwycięzkie oraz 3 wyróżnienia.

Oto wyniki:

3-4-latków:

I miejsce: Zuzanna Buk, opiekun Bożena Szychulec, Przedszkole Miejskie nr 3 z odziałami integracyjnymi, Chełm

II miejsce: Filip Pardała, opiekun Agnieszka Knapik i Aneta Kosek, Prywatne Przedszkole "Mały Dworek", Kraków

III miejsce: Emilia Pąchalska, opiekun Małgorzata Lewińska, Samorządowe Przedszkole nr 99, Kraków Katego

5-6-latków:

I miejsce: Klara Mendel, opiekun Joanna Maciewicz, Przedszkole Samorządowe nr 1, Pruchnik

II miejsce: Oliwia Woźniak, opiekun Sandra Skwara, Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka", Gliwice

III miejsce: Wiktor Ziółkowski, opiekun Magdalena Kostka, MP 91 z Oddziałami Integracyjnymi, Katowice

Wyróżnienia:

I wyróżnienie: Zosia Cebula, opiekun Aneta Kubik i Małgorzata Stefaniak, PM nr 20 z oddziałami integracyjnymi im.Smoka Felusia, Mielec

II wyróżnienie: Amelia Jastrzębska, opiekun Katarzyna Waszczuk, MP nr 15, Siedlce

III wyróżnienie: Emilia Ochędowska, opiekun Patrycja Mazur, Bajkowe Przedszkole, Rzeszów

GRATULUJEMY!

Dziękujemy za udział w konkursie przedszkolom: Przedszkole Integracyjne nr 314, Warszawa Przedszkole Miejskie nr 3, Chełm Przedszkole Integracyjne nr 125, Wrocław Gminne Przedszkole w Michałowie Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Grudnej Kępskiej Przedszkole br 1"Bajka", Myszków Przedszkole Publiczne nr 3, Wieprz Oddział Przedszkolnym 0 "A", Chyżne Przedszkole Niepubliczne "Akademia Krasnoludków", Warszawa Samorządowe Przedszkole 99, Kraków Miejskie Przedszkole nr 1, Mszczonów Przedszkole nr 69, Lublin Przedszkole Publiczne, Kalwaria Zebrzydowska Przedszkole Miejskie nr 44, Sosnowiec Samorządowe Przedszkole w Ciechanowie, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, Lublin Przedszkole przy Szkole Filialnej w Modlniczce, Niepubliczny Punkt Przedszkolny, Częstochowa Publiczne Przedszkolne w Kup Niepubliczny Punkt Przedszkolny " Smerfiki", Ostrów Wielkopolski Przedszkole nr 34, Zabrze Publiczne Przedszkole w Kup Publiczne Przedszkole nr 10, Ostrów Wielkopolski Przedszkole Integracyjne nr 125, Wrocław Przedszkole nr 34 z oddziałami integracyjnymi, Zabrze Przedszkole Miejskie nr 9, Mielec Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku, Przedszkole Niepubliczne "Bajka", Elbląg Przedszkole Miejskie nr 40, Sosnowiec Miejskie Przedszkole nr 37, Płock Samorządowe Przedszkole w Pruchniku Przedszkole Miejskie nr 3, Chełm Miejskie Przedszkole nr 3 " Wesoła Trójeczka", Lubaczów Przedszkole przy Szkole Podst.w Hyżnem Przedszkole Niepubliczne, Wągrow Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Termin: 2017-12-12
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju "EDU"