Wyniki konkursu "Bombeczka"

Konkurs dodał(a) Renata Jurczyk
ponad 6 lat temu, wyświetleń 2098

Raport z OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „BOMBECZKA”

Organizowanego w Przedszkolu nr 15 w Rybniku, ul Osiedle Południe 57b, 44-253 Rybnik

Na początku listopada 2017 na stronie http://blizejprzedszkola.pl/ ogłoszono konkurs „Bombeczka”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi. Konkurs miał  zasięg ogólnopolski. Skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu bombki choinkowej w formie przestrzennej, według własnego pomysłu, z dowolnego materiału. Na konkurs wpłynęły 54 prace  z całej Polski. W konkursie wzięły udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latki oraz 5,6-latki. Ocenie podlegały: zgodność z tematem i wytycznymi, pomysłowość, ciekawa technika oraz oryginalność pracy. Dnia 1 grudnia 2017 Komisja Konkursowa poprzez głosowanie wyłoniła najciekawsze „bombeczki”. W skład Komisji Konkursowej wchodzili:

mgr Renata Jurczyk - p. dyrektor  Przedszkola

mgr Ilona Dwojakowska – nauczyciel, koordynator konkursu

mgr Bogusława Biernacka – wicedyrektor Przedszkola

Rada Rodziców Przedszkola nr 15 w Rybniku

Zwycięzcami konkursu zostali:

KATEGORIA WIEKOWA – dzieci 5,6-letnie:

MIEJSCE I   Maja Machulec – ZSP nr 14 Rybnik, nauczyciel Agnieszka Nykiel

MIEJSCE II  Adam Mikucki – Przedszkole ZOBI w Kębłowie, nauczyciel Eugenia Powaga

MIEJSCE III  Agnieszka Kowalczyk – Przedszkole nr 7 w Kościerzynie, n. Weronika Kowalska

WYRÓŻNIENIA Julia Miedziana – Przedszkole Miejskie nr 3, n. Ewa Kalita, Wioletta Kosmowska

Fabian Koruc– SP w Zawozie, Polańczyk, nauczyciel Małgorzata Wojewódka

KATEGORIA WIEKOWA – dzieci 3,4-letnie:

MIEJSCE I   Lena Milewska – Przedszkole nr 7 w Kościerzynie, n. Weronika Kowalska

MIEJSCE II  Dominika Węgrzyn – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Gliwicach, nauczyciel Halina Trawczyńska

MIEJSCE III   Dawid Kurpyta – Przedszkole nr 20 w Rybniku, nauczyciel Dominika Kwiendacz

Małgorzata Potera – Przedszkole nr 43 w Rybniku, nauczyciel Karolina Latoń

WYRÓŻNIENIE  Marlena Łypko – Miejskie Przedszkole nr 46 w Zielonej Górze, n. Aneta Szałęga - Dybka

Termin: 2017-11-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski