Mały Katowiczanin poznaje architekturę swojego miasta - wyniki konkursu

Konkurs dodał(a) Karina Perkowska
ponad 6 lat temu, wyświetleń 2080

Wyniki miejskiego konkursu plastycznego „Mały Katowiczanin poznaje architekturę swojego miasta”

zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi w Katowicach

Do konkursu przystąpiło 50 uczestników z przedszkoli znajdujących się na terenie miasta Katowice. Nadesłane prace wykonane były różnymi technika kolażu przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów.

Komisja w składzie:

·       mgr Martyna Michna – wicedyrektor przedszkola

·       Ewelina Wójcik – nauczyciel wychowania przedszkolnego

·       mgr Karina Perkowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego (organizator konkursu)

dokonała oceny prac konkursowych w dwóch kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę samodzielność, kreatywność, pomysłowość i staranność wykonanych prac, dzięki czemu wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach:

Dzieci młodsze 3 - 4 lata:

I miejsce:

Maja Steinberg, 4 lata

Miejskie Przedszkole nr 4, Katowice

II miejsce:

Lena Florian, 4 lata

Miejskie Przedszkole nr 57, Katowice

III miejsce:

Matylda Stęszewska, 3 lata

Miejskie Przedszkole nr 80, Katowice

Dzieci starsze 5 - 6-latki:

I miejsce:

Dawid Szalonek, 6 lat

Miejskie Przedszkole nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi, Katowice

II miejsce:

Martyna Bednorz, 5 lat

Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi, Katowice

III miejsce:

Wanessa Maszczuk, 6 lat

Miejskie Przedszkole nr 1, Katowice

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Termin: 2017-11-22
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny