Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Kartki bożonarodzeniowe"

Konkurs dodał(a) Beata Kaznowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

W grudnia minionego roku w Przedszkolu Nr 63 w Lublinie został rozstrzygnięty Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny "Kartki Bożonarodzeniowe". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nadesłano ponad 400 prac z całej Polski. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Komisja konkursowa, pod przewodnictwem pani Jolanty Rybickiej, pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego – dokonała wyboru najlepszych prac. Poniżej przedstawiamy zwycięzców i wyróżnionych.

Zwycięzcy:

3-4 latki

I miejsce Lena Brykała, Samorządowe Przedszkole, Przecław, p. Marlena Kędzior;

II miejsce Nataniel Bąk, Szkoła Podstawowa Nr 2, Rzeszów, p. Anna Ratowska;

III miejsce Iga Herok, Przedszkole Nr 19, Żory, p.Alicja Wicherek.

5-6 latki:

I miejsce Iga Bławat, Miejski Dom Kultury, Krasnystaw, p. Agnieszka Żuk-Słaben;

II miejsce Tymoteusz Książyk, Szkola Podstawowa, Serock, p. Sylwia Żebrowska;

III miejsce Julia Łubińska, Przedszkole Nr 32 Lublin, p. Bogumila Tokarzewska.

Wyróżnienia:

Julia Szczęsna, Przedszkole Nr 47, Lublin, p. Irena Skiba;

Elliott Korniłowicz, Gołdap, p.Nadia Polańska;

Bartlomiej Lupa, Przedszkole Specjalne Nr 72, Gdańsk, p. Anna Ożóg-Lewińska;

Lena Dźwigulska, Przedszkole Publiczne Nr 10, Czeladź, p. Natalia Sobczak.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w konkursie.

Uroczyste wręczenie nagród uświetnione występami dzieci odbędzie się w Przedszkolu w dniu 17 stycznia 2018 r. po informacji pocztą elektroniczną i telefonicznie.

Prace będą wystawione w holu Przedszkola oraz w Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie przy ul. Bursztynowej do końca stycznia br.

Termin: 2017-12-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski