"Nasz przyjaciel Jeżyk"

Konkurs dodał(a) Anna Mojsym Bochen

10 listopada 2012 r. ustanowiono Dniem Jeża. W związku z tym wydarzeniem Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie ogłasza III edycje konkursu plastycznego. Bohaterami prac plastycznych są jeże występujące w książkach dla dzieci lub naturalnym środowisku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dzieci.

Cele konkursu:

• rozwijanie umiejętności łączenia w pracy plastycznej różnorodnych materiałów,
  • budzenie zainteresowania otaczającą nas przyrodą,
  • kształtowanie opiekuńczej postawy wobec zwierząt,
  • rozwijanie umiejętności twórczej.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

2. Jedna placówka może dostarczyć maksymalnie jedną pracę wykonaną techniką przestrzenną lub jedną prace wykonana techniką płaską z każdej grupy wiekowej.

3. Praca powinna być wykonana indywidualnie przez dziecko.

4. Technika wykonania prac dowolna, z wykluczeniem artykułów spożywczych, preferowane techniki łączone. Prace wykonane techniką płaską powinny być formatu A3.

5. Kryteria oceny prac: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, materiał użyty do wykonania prac, samodzielność.

6. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę przyklejoną z tyłu  pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon kontaktowy,  adres e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela,  pod którego kierunkiem została wykonana praca).

7. Każda praca powinna być zaopatrzona w zgodę rodzica na publikowanie danych osobowych dziecka na stronie internetowej Organizatora.

8. Prace przechodzą na własność Organizatora.

9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymują nagrody i dyplomy, które zostaną przesłane pocztą.

Wszyscy nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu będą mogli pobrać ze strony www.pm2chelm.szkolnastrona.pl w dniach 10.11-15.11.2017 r.

Dodatkowe informacje:

1. Termin nadesłania prac: 31.10. 2017 r.

2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 08.11.2017 r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie.

3. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej przedszkola: www.pm2chelm.szkolnastrona.pl

4. Prace należy wysłać z dopiskiem: Konkurs Plastyczny „Nasz przyjaciel Jeżyk” na adres:

ul. Starościńska 4B

22-100 Chełm

Organizatorki:

mgr Renata Wacewicz

mgr Anna Mojsym-Bochen

tel. kontaktowy: 82 – 565- 38 - 08

Załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie danych osobowych mojego dziecka:...........................................(imię i nazwisko dziecka) na potrzeby konkursu plastycznego „Nasz przyjaciel Jeżyk” oraz na publikację jego pracy plastycznej na stronie internetowej przedszkola. III edycja konkursu.

......................................................................

(data i podpis rodzica/ opiekuna prawnego)

Termin: 2017-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski