Konkurs dla bemowskich Przedszkoli

Konkurs dodał(a) Karolina Dąbrowska

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt.

"Polska - moja ojczyzna"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO

„POLSKA- MOJA OJCZYZNA”

Organizator:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Nr 306

im. ks. Jana Twardowskiego ul. Tkaczy 27

Koordynatorzy:

Marta Czurak-Michalska

Karolina Dąbrowska

Jolanta Czaplicka

Cele konkursu:

• Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej dziecka oraz jego indywidualnych zdolności twórczych.
  • Uwrażliwianie na piękno kraju, w którym żyjemy.
  • Budowanie u dzieci świadomości narodowej.
  • Rozbudzanie i pogłębianie uczuć patriotycznych.
  • Pobudzanie wyobraźni plastycznej dzieci.

Regulamin konkursu:

• Konkurs adresowany jest do dzieci uczęszczających do bemowskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

• Konkurs rozpoczyna się 4.09.17 r. i trwać będzie do 30.10.17 r.

• Ogłoszenie wyników nastąpi 2.11.17 r.

• Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 3 - 6 lat.

• Każda placówka może dostarczyć maksymalnie cztery prace (po jednej z każdej grupy wiekowej) na adres:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 306

im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Tkaczy 27

01-346 Warszawa

• Praca musi zawierać metryczkę (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa, adres i tel. placówki, nazwisko opiekuna/wychowawcy, nr tel., adres e-mail na który mają zostać wysłane podziękowania i dyplomy) oraz zgodę rodziców na udział dziecka  w konkursie (w załączniku).

• Pracę należy wykonać w formie płaskiej, format A3 lub A4, materiały dowolne.

• Praca oceniana będzie pod względem: pomysłowości wykonania, zgodności z tematem, wieku uczestnika oraz różnorodności użytych materiałów.

• Oceny prac dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa.

• Praca nie podlega zwrotowi.

• Zdobywcy I, II, III miejsca otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe do rąk własnych.

• Organizatorzy zapewniają podziękowania i dyplomy dla pozostałych uczestników, które zostaną rozesłane drogą e-mail.

• Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem przez uczestnika konkursu wszystkich warunków regulaminu.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy wszystkich laureatów wraz z opiekunami w dn. 8.11.17 r. o godz. 10:00.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: karolinadabrowska130@gmail.com

Załącznik:

Zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie

Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka…………………………………………………………………………. i przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu „Polska-moja ojczyzna” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 306 z Oddziałami Przedszkolnymi w Warszawie, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Termin: 2017-10-30
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele
Uwagi: Prace, które zostaną dostarczone po 30.10 nie biorą udziału w konkursie.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27