Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka z mojego miasta"

Konkurs dodał(a) Anna Liberda

Ogólnopolski konkurs plastyczny

„Pocztówka z mojego miasta”

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 98 w Łodzi

Koordynatorzy konkursu:
Anna Liberda : e-mail: anna.liberda.anna@gmail.pl
Marta Gabryś-Woźniak : gabriela@o2.pl, Iwona Jędrzejczak

Cele konkursu:

1. Popularyzacja wiedzy o rodzinnym mieście.

2. Odkrywanie bogactwa i piękna miejscowości.

3. Rozwijanie twórczości, kreatywności, wyobraźni i zdolności plastycznych.

Zasady konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 - 7 lat.

2. Konkurs trwa od 03.10.2017 - 30.10.2017 roku.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pocztówki przedstawiającej charakterystyczne miejsce, rzecz czy element rodzinnej miejscowości w formie pocztówki.

4. Technika pracy dowolna bez materiałów sypkich. Format pracy max. A5.

5. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dziecko.

6. Prace będą oceniane ze względu na oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, samodzielność.  Oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:
  • I kategoria: 3 lat
  • II kategoria: 4-  5 lat
  • III kategoria: 6 - 7 lat

7. Każda placówka może dostarczyć po 1 pracy w każdej kategorii wiekowej.

8. Każda praca powinna zawierać na odwrocie następujące informacje:

– imię i nazwisko autora, wiek, informacje o tym co przedstawia pocztówka.

– adres placówki, telefon lub adres e-mail

– imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

9. Prace konkursowenależy dostarczyć lub wysłać pocztą na adres Organizatora:

ul. Legionów 126k

do dnia 30.10.2017 r. (decyduje data stempla pocztowego)

10. Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej przedszkola www.pm98lodz.wikom.pl, a każde zgłoszenie Uczestnika do Konkursu będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje.

11. Ogłoszenie wyników do wiadomości publicznej nastąpi w dniu 06.11.2017r. na stronie internetowej przedszkola www.pm98lodz.wikom.pl

12. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną przesłane pocztą bądź będą odebrane osobiście przez nagrodzonych.

13. W przypadku chęci uzyskania dyplomu dla nauczyciela prowadzącego prosimy o dołączenie do pracy konkursowej zaadresowanej koperty ze znaczkiem.

14. Udział w Konkursie jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) dla potrzeb Konkursu oraz zgodą na publikacje zdjęcia pracy na stronie internetowej przedszkola.

15. Do pracy należy dołączyć wypełnioną zgodę rodzica/ opiekuna dziecka (załącznik) na przetwarzanie danych osobowych.

Załącznik

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Przedszkole Miejskie nr 98 w Łodzi danych osobowych mojego dziecka: ...................................................... (imię i nazwisko dziecka) na potrzeby konkursu plastycznego "Pocztówka z mojego miasta" oraz na publikacje jego pracy plastycznej na stronie internetowej przedszkola.

Termin: 2017-10-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski