Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka"

Konkurs dodał(a) Paulina Lisiecka

serdecznie zaprasza dzieci do udziału w Konkursie Plastycznym

„Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

Cele konkursu:

- ukazanie sylwetki Jana Pawła II, krajobrazów związanych z życiem Jana Pawła II, pielgrzymkami do Polski,

- pogłębianie wśród dzieci  wiedzy o życiu, działalności, twórczości i osobowości papieża Jana Pawła II,

- rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni oraz twórczości dzieci

Konkurs przeznaczony dla: przedszkoli z woj. pomorskiego.

Typ konkursu: indywidualny.

Regulamin Konkursu:

Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 73 im. Jana Pawła II.

Koordynatorzy:

mgr Paulina Lisiecka - paula_lisiecka@poczta.onet.pl

mgr Angelika Sosnowska – sosna318@wp.pl

1. Konkurs ma charakter wojewódzki: województwo pomorskie.

2. Termin składania prac do 09.10.2017 r. – decyduje data stempla pocztowego.

3. Rozstrzygnięcie konkursu i ocena prac nastąpi 17.10.2017 r.

4. Prace będą prezentowane na wystawie 17.10.2017r. w Przedszkolu nr 73 im. Jana Pawła II.

5. Kategorie wiekowe:
  • Grupa I: 3 – 4-latki,
  • Grupa II: 5 – 6-latki.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Prace konkursowe należy przesłać na adres bądź złożyć w:

Przedszkolu nr 73 im. Jana Pawła II

ul. Czajkowskiego 1

tel. 058 302 23 40

2. Udział w konkursie jest dobrowolny z jednoczesną zgodą na publikacje prac w dowolnej formie przez organizatora ( załącznik ).

3. Technika wykonania prac dowolna: malarstwo; grafika; rysunek ( płaska bez użycia materiałów nie trwałych: kasza, modelina; itp.)

4. Format prac: A3, A4

5. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę: imię i nazwisko autora; imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego powstała praca; adres przedszkola, numer telefonu i e-mail oraz zgodę Rodzica/Opiekuna prawnego.  Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu. Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.

6. Dane osobowe pozyskiwane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

7. Praca powinna być wykonana samodzielnie przez uczestnika konkursu

8. Prace nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora.

9. Prac konkursowych nie należy oprawiać.

10. Prace zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nadesłane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.

Warunki konkursu i nagrody

1. Prace ocenioraz wyłoni laureatów konkursu Jury powołane przez organizatorów.

2. Decyzja Jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.

3. Kryteria oceny prac: samodzielność, zgodność z tematyką oraz celem konkursu, estetyka pracy oraz oryginalność.

4. Nagrodzeni i wyróżnieni autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

5. Organizator przewiduje zaświadczenia dla nauczyciela oraz dyplomy dla dzieci za udział w konkursie.

6. Nauczycieli, którzy chcą otrzymać dyplomy dla dzieci oraz podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu prosimy o dołączenie koperty A4 z naklejonym znaczkiem i wypisanym adresem zwrotnym.

7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie imion i nazwiskzwycięzców na stronie internetowej przedszkola : www.przedszkole73.edu.pl w zakładce: To warto przeczytać – Nauczyciele piszą.

Postanowienia końcowe

1. Przekazując pracę na konkurs, Rodzic/Opiekun zgadza się na ekspozycję pracy podczas wystawy zorganizowanej 17.10.2017r. w Przedszkolu nr 73 im. Jana Pawła II w Gdańsku oraz na publikację fotografii na stronie internetowej : www.przedszkole73.edu.pl

2. Biorąc udział w konkursie, Rodzic/Opiekun akceptuje jego regulamin.

3. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie: www.przedszkole73.edu.pl.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Do pracy należy dołączyć załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 73 im. Jana Pawła II w Gdańsku danych osobowych mojego dziecka…………………………………………..( imię i nazwisko dziecka ) na potrzeby konkursu „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” oraz na publikację jego pracy na wystawie i na stronie internetowej Przedszkola nr 73 w Gdańsku.

……………………………………

(data i podpis rodzica/opiekuna prawnego )

Termin: 2017-10-09
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny