Moja pani z przedszkola

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym

Kochani! Kontynuujemy konkurs plastyczny, który zapoczątkowaliśmy w ubiegłym roku. Tematyka oraz technika wykonania pracy pozostają bez zmian. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami poniżej. Zapraszam serdecznie i do dzieła!
Karolina Turek.

***
Moją panią z przedszkola namaluję najładniej
jak tylko potrafię…
W kolorach lata i wiosny, warkocze z liści uplotę
i oprószę śniegiem, by była posrebrzana
moja pani z przedszkola, pani ukochana.

***

Przedszkole Samorządowe nr 43 w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkie przedszkolaki do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym na temat:

Moja pani z przedszkola

Cele konkursu:

• umacnianie więzi pomiędzy nauczycielem a wychowankiem
  • wdrażanie dzieci do dzielenia się uczuciami i wyrażania emocji w sposób niewerbalny
  • skierowanie uwagi na rzeczy ważne z perspektywy dziecka m.in. więź wychowawcy z podopiecznym
  • rozwijanie wrażliwości i uzdolnień plastycznych

Kryteria oceny prac konkursowych:

• samodzielność wykonania pracy
  • pomysł i własna interpretacja tematu
  • estetyka i walory artystyczne
  • uchwycenie szczegółów charakteru mojej pani

Regulamin konkursu nt. „Moja pani z przedszkola”
w Samorządowym Przedszkolu nr 43:

1.    W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie dzieci w wieku od 3-6 lat z krakowskich przedszkoli.

2.    Prace konkursowe rozpatrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych:
3-4 latki i  5-6 latki

3.    Technika wykonania prac: dowolna, praca płaska.

4.    Format pracy: A4 lub A5.

5.    Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście do Przedszkola Samorządowego nr 43 lub przesłać pocztą na adres placówki:
Przedszkole Samorządowe nr 43
Ul. Mazowiecka 45
30 – 019 Kraków
Prace przesyłane pocztą należy zabezpieczyć.

6.    Termin składania prac upływa: 12.10.17r. (do czwartku do godz. 17ej.). O przyjęciu prac decyduje data stempla pocztowego. Po tym terminie prace nie będą rozpatrywane.

7.    Rozstrzygnięcie konkursu i wybór najciekawszych prac oraz przyznanie wyróżnień odbędzie się 16.10.17. Laureaci zostaną poinformowani telefonicznie o terminie odbioru dyplomów i nagród.

8.    Prace plastyczne powinny być opatrzone metryczką zawierającą dane uczestnika oraz opiekuna artystycznego:
- imię i nazwisko oraz wiek uczestnika
- adres placówki oraz telefon
- imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna artystycznego oraz telefon kontaktowy.
Proszę powyższe dane wypisać literami drukowanymi na odwrocie pracy plastycznej.

Do pracy należy również dołączyć podpisane zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka dla potrzeb niezbędnych do realizacji plastycznego konkursu „Moja Pani z przedszkola” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
W przypadku otrzymania nagrody w konkursie plastycznym „Moja Pani z przedszkola”, wyrażam zgodę na umieszczenie danych osobowych mojego dziecka w zakresie: imię i nazwisko na stronie internetowej organizatora konkursu tj. Samorządowego Przedszkola nr 43.

9.    Podmiot odpowiedzialny za organizację konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu ogłoszenia wyników konkursu z przyczyn zewnętrznych lub niezależnych od organizatora.

10.    Prace niezgodne z regulaminem, zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, zrolowane, nie będą brane pod uwagę. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów.

11.    Wszelkich informacji na temat konkursu udziela osoba odpowiedzialna za organizację konkursu – nauczyciel, mgr Karolina Turek pod nr tel.: 126332762 lub karolciatt@gmail.com

Gorąco zapraszamy
wszystkich małych artystów do udziału w konkursie!

Termin: 2017-10-12
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny