Jesienne drzewo - konkurs plastyczny wyniki

Konkurs dodał(a) Aneta Przybył

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

We wrześniu 2017 r. został ogłoszony ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczo – ekologicznej pt. „Jesienne drzewo”. Do konkursu przystąpiły dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat z terenu całej Polski. Celem konkursu było wdrażanie do proekologicznych zachowań, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci, dostrzeganie piękna natury i znaczenia ochrony środowiska poprzez wykorzystanie materiałów wtórnych. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przysłano około 115 prac z całego kraju, wykonanych rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów ekologicznych i do użytku wtórnego. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Komisja konkursowa wyłoniła  5 prac, laureaci otrzymają nagrody książkowe, dyplomy oraz imienne podziękowania. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu naszego przedszkola na ogólnodostępnej wystawce. Laureatami zostali:

I MIEJSCE:
Nikola Zawistowska lat 5 Wrocław