"Cats in dots, stripes and zigzacks, czyli Koty w kropki, kreski i zygzaki"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Paj

Wyniki konkursu "Cats in dots, stripes and zigzacks, czyli Koty w kropki, kreski i zygzaki"

Katagoria dzieci 3 - 4-letnie: nie przyznano.

Katagoria dzieci 5 - 6-letnich i starsze:

I miejsce: Karol Wacławik - lat 5, Gminne Przedszkole Samorządowe w Jablonce.

Wyróżnienie: Oliwier Oziębło - lat 5, Niepubliczne Przedszkole "Zakątek Marzeń" w Będzinie.

Wyróżnienie: Alan Wrześniak - lat 7, Przedszkole Akademickie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Wrocławiu.

Termin: 2017-05-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski