Przedszkolaki jedzą zdrowo

Konkurs dodał(a) Dorota Chojnacka

24 lutego nastąpiło rozstrzygnięcie organizowanej przez nasze przedszkole III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Przedszkolaki jedzą zdrowo”. Nadesłane prace prezentowały bardzo wysoki poziom.

Spośród 119 nadesłanych prac z 56 przedszkoli Jury w składzie:

• Stanisława Pruś (dyrektor)

• Agnieszka Mucha ( nauczyciel)

• Agata Niedziela ( szefowa kuchni)

• Teresa Kluczewska (intendent)

wyłoniło:

I miejsce: Julia S. - Przedszkole Publiczne nr 5 im. J. Korczaka, Starogard Gdański

II miejsce: Nastazja H. – Publiczne Przedszkole nr 10 im. Kubusia Puchatka, Ostrów Wielkopolski

III miejsce: Anastazja Z. – Przedszkole Miejskie nr 3 im. Krasnala Hałabały, Gorzów Wielkopolski

Przy ocenie prac Jury kierowało się wkładem własnym pracy dziecka – tj. samodzielnością wykonania.

W drodze głosowania rodziców dzieci z naszego przedszkola na podstawie największej ilości głosów przyznano 5 wyróżnień:

1. Ksawery K. - Przedszkole w Łebieniu, Nowa Wieś Lęborska.

2. Milena J. - Samorządowe Przedszkole, Przecław.

3. Jakub B. - Przedszkole Niepubliczne „Mały Europejczyk”, Siedlce.

4. Wojciech F. - Przedszkole Niepubliczne w Tarnawie Dolnej Filia w Zagórzu, Zagórz.

5. Jan B. - Niepubliczne Przedszkole w Przytocku, Kępice.

Dyplomy i podziękowania oraz nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnień zostaną przesłane pocztą w przeciągu trzech tygodni.

Dyplomy i podziękowania dla pozostałych uczestników zostaną przesłane drogą mailową w przeciągu trzech tygodni.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy.

Termin: 2017-02-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski