Zimowy Pejzaż Mojej Miejscowości

Konkurs dodał(a) Joanna Andreczko

Marklowice dn. 07.03.2017r.

PROTOKÓŁ z przebiegu XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i XVII Gminnego  dla dzieci w wieku przedszkolnym

„Zimowy pejzaż mojej miejscowości”

z dn. 07.03.2017 r.

W konkursie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli z całej  Polski . Na konkurs wpłynęło 176 prace, z 77 przedszkoli, które podlegały ocenie Komisji Konkursowej

Komisja Konkursowa w składzie:

Zbigniew Mura –artysta plastyk

Czesława Somerlik- naczelnik Wydz. Spraw Społecznych  przy Urzędzie Gminy Marklowice

Urszula Klaja-animator kulturalny

dokonała  oceny poziomu  prac plastycznych, wg przyjętych kryteriów zgodnie z regulaminem konkursu wyróżniając 12 prac w kategorii – Nagroda Główna

Zofia Wachowicz  lat 3 Społeczne przedszkole Integracyjne Al. XX-lecia Teresin

Agata Jasek lat 4 PAW Marklowice

Małgorzata Hynek  lat 4 Przedszkole Publiczne nr 1 Wodzisław Śl.

Milena Kątny  lat 4 PAW Marklowice

Milena Sromek lat 5 Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem

Izabela Mańko lat 6 Zespół Szkół w Białce

Aleksandra Szczepaniuk lat 6 Zespół   Szkół w Białce

Nadia Dzik lat 6 Przedszkole Miejskie nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu

Arek Urbański lat 4 Samorządowe Przedszkole nr 140 im. Krasnala Hałabały w Krakowie

Wiktoria Durczok lat 6 PAW Marklowice

Laura Hlubek lat 5 PAW Marklowice

Dominika Piechoczek lat 6 PAW Marklowice

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu tj. 07.03.2017 r. przez wywieszenie  protokołu na gazetce ogłoszeń dla rodziców, rozesłanie podziękowań i protokołów do przedszkoli wyróżnionych, zamieszczenie artykułu w prasie lokalnej. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Przedszkolu Akademia Wyobraźni w Marklowicach w dniu 14.03.2017r. o godzinie 10.00. Nagrody dla dzieci ufundował Urząd Gminy Marklowice.

Zbigniew Mura, Czesława Somerlik, Urszula Klaja

Termin: 2017-02-22