XIII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ratujmy Przyrodę"

Konkurs dodał(a) Jadwiga Gołda

Protokół obrad Jury XIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Ratujmy Przyrodę”.

Dnia 27.03.2017 r. w Samorządowym Przedszkolu Nr 83 rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Ratujmy Przyrodę”.

Jury oceniło prace:

W kategorii – dzieci starsze (5 i 6-latki):

I miejsce – Rzepa Maciej ( Samorządowe Przedszkole Nr 83  z Krakowa)

II miejsce  – Eliza Kępa (Oddział Przedszkolny przy SP w Raciborsku)

III miejsce  –  Aleksandra Biegun, Maja Tomczyk (Przedszkole Publiczne nr 3 w Wieprzu)

Wyróżnienia: Matylda Poliszczuk (Przedszkole Samorządowe w Trzebiel), Tomek Oberwan (Samorządowe Przedszkole nr 62 z Krakowa), Maja Mordawska (Samorządowe Przedszkole nr 80 z Krakowa), Zofia Kruk i Natalia Gamrot (Niepubliczne przedszkole „Wesołe Tygryski”z Krakowa) oraz Milena Laskiewicz (Przedszkole Samorządowe nr 3         w Skawinie).

W kategorii- dzieci młodsze (3 i 4-latki)

I miejsce – praca zbiorowa (Samorządowe Przedszkole nr 130 z Krakowa)

II miejsce – Maksymilian Mazur (Niepubliczne przedszkole artystyczne „Fantazja” z Gdyni)

III miejsce  – Martyna Filipczak (Samorządowe Przedszkole nr 26 z Piotrkowa Trybunalskiego)

Wyróżnienie – Wiktoria Domrazek (Niepubliczne przedszkole artystyczne „Fantazja” z Gdyni), Zofia Paja ( Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy)

Jury konkursu przyznało również  wyróżnienia:

Od Rady Rodziców – Milena Wilk (Samorządowe Przedszkole nr 91 „Promyczek” z Krakowa – dz. starsze)

Od Samorządowego Przedszkola Nr 83 – Natalia Kiełb (Przedszkole w Żołyniu), Inga Chodak (Samorządowe Przedszkole nr 127 im. Koszałka Opałka z Krakowa)

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i nauczycielom za udział  i fantastyczne pomysły. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla laureatów   z innych miast zostaną wysłane pocztą. Nagrodzonych z Krakowa zapraszamy po odbiór nagrody do naszego przedszkola. Uroczyste wręczenie odbędzie się w trakcie Ekopikniku 20 kwietnia (tj.czwartek ) godz. 15:15 w sytuacji brzydkiej pogody, termin Ekopikniku zostanie przesunięty).

Termin: 2017-03-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski