Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Malowane wiersze"

Konkurs dodał(a) Bożena Pieńkowska

Trzcianka, 30.01.2017 r.

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej
Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
pt. „Malowane wiersze”
zorganizowanego przez Gminne Przedszkole Nr 2 w Trzciance

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci z całej Polski. Prace prezentowały wysoki poziom artystyczny.

Dnia 30 stycznia 2017 roku komisja w składzie:

1. Małgorzata Wańkiewicz - przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Trzciance

2. Małgorzata Sztamblewska - dyrektor Gminnego Przedszkola Nr 2 w Trzciance

3. Elżbieta Mikanowicz - przedstawiciel Rady Rodziców Gminnego Przedszkola Nr 2 w Trzciance

4. Natalia Wiśniewska - przedstawiciel Rady Rodziców Gminnego Przedszkola Nr 2 w Trzciance

5. Bożena Pieńkowska - nauczyciel Gminnego Przedszkola nr 2 w Trzciance
    zapoznała się z nadesłanymi pracami i przyznała nagrody oraz wyróżnienia. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latki i 5,6-latki. Komisja wzięła przede wszystkim pod uwagę samodzielność, pomysłowość i estetykę wykonania prac.

Kategoria 3 – 4 lata:

NAGRODY:

1. Aleksandra Dziekan lat 4

Samorządowe Przedszkole, Przecław, nauczyciel: Małgorzata Helowicz

1. Weronika Soszyńska lat 4

Miejskie Przedszkole Nr15, Siedlce, nauczyciel: Małgorzata Klimek

1. Nadia Ślaga lat 4

Samorządowe Publiczne Przedszkole , Poraj, nauczyciel: Hanna Ptak

1. Lena Tokarczyk lat 4

Przedszkole Nr 3, Koszalin, nauczyciel: Anna Piaskowska-Stanek

Kategoria 5 - 6 lat:

NAGRODY:

1. Karolina Pajka lat 5

Przedszkole nr5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek, Łaziska Górne, nauczyciel: Anna Kotas

1. Filip Panek lat 5

Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”, Wadowice, nauczyciel: Sylwia Susfał-Peszel

1. Julia Babula lat 6

Samorządowe Przedszkole, Przecław

WYRÓŻNIENIA:

1. Martyna Borowiec lat 5

Samorządowe Przedszkole, Przecław, nauczyciel: Agnieszka Borkowska

1. Michał Winiarek lat 6

Przedszkole Sióstr Felicjanekim. św. Feliksa z Kantalicjo,Warszawa, nauczyciel: Maria Czapiewska

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można zobaczyć na stronie naszego przedszkola: www.przedszkole2trzcianka.eprzedszkole.pl

Dziękujemy za udział w konkursie. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, które ufundował Urząd Miejski w Trzciance, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy. Nagrody wraz z dyplomami zostaną wysłane pocztą.

Termin: 2017-01-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski