Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Technicznego "Zabawkowe Cuda"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Witkowska

Sokołów Podlaski 17.05.2016 r.

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Technicznego „Zabawkowe Cuda”

zorganizowanego przez Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”

w Sokołowie Podlaskim

Konkurs „Zabawkowe Cuda” przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodzin.

Na konkurs wpłynęło 65 prace z 29 placówek oświatowych z różnych regionów naszego kraju. Wszystkie prace odznaczały się wielką pomysłowością więc posiedzenie komisji, które odbyło się 17.05.2016 roku nie należało do łatwych i szybkich.

Komisja w składzie:

• Aneta Marciszewska – Nadleśnictwo Sokołów  w Sokołowie Podlaskim,
  • Grażyna Murawska – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Akademia Puchatka”,
  • Radosław Strus – Właściciel Niepublicznego Przedszkola „Akademia Puchatka”,
  • Katarzyna Witkowska – Koordynator konkursu, Nauczyciel w NP „Akademia Puchatka”,

dokonała oceny prac zgodnie z założeniami regulaminu: dobór materiałów, estetyka wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Decyzją jury wyłoniono:

Natalia Piecuch, lat 4 „Kuchnia pełna marzeń”

Przedszkole Miejskie nr 24, ul. Sempołowskiej 52, 43-300 Bielsko-Biała.

Opiekun: Ilona Wolan

Maria Nieborak, lat 3 „Ekologiczny statek Mary Lu”

Przedszkole Publiczne nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Jana Pawła II 11, 98-100 Łask.

Opiekun: Agnieszka Nieborak, Zofia Molenda

Krzysztof Witkowski, lat 5 „Rudy 102”

Miejskie Przedszkole nr 2, ul. Kościuszki 31, 08-300 Sokołów Podlaski.

Opiekun: Beata Osial

Patryk Borowiec, lat 5 „Mój Minionek”

Przedszkole Publiczne nr 25, ul. Ks.K. Guzego 4, 35-317 Rzeszów.

Opiekun: Joanna Rapacz

oraz wyróżnienia (kolejność jest przypadkowa)

1.Kacper Markiewicz, lat 4, „Złap stworka”; opiekun: Anna Cieślak, Dorota Szczepankowska – Skibińska; Przedszkole nr 175, ul. Astronautów 5, 02-154 Warszawa.

2.Lena Wolszlegier, lat 4, „Smoczy pociąg do segregacji ‘Krakusek’”; opiekun: Sylwia Gurgacz; Samorządowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia, ul. Jabłonkowska 29A, 30-139 Kraków.

3.Julia Pielesz, lat 5, „Gabi”; opiekun: Ilona Wolan; Przedszkole nr 24, ul. Sempołowskiej 52,

43-300 Bielsko-Biała.

4.Inka Kubaczyńska, lat 4, „Elza z Krainy Lodu”; opiekun: Ilona Wolan; Przedszkole Miejskie      nr 24, ul. Sempołowskiej 52, 43-300 Bielsko-Biała.

5.Lena Mieleniec, lat 3, „Jeż”; opiekun: Mariola Karpińska; Przedszkole nr 193, ul. Odyńska 61, 02-644 Warszawa.

6.Amelia Strzała, lat 3, „Zabawkowy wózek”; opiekun: Ewa Koc; Samorządowe Przedszkole     ul. Kubusia Puchatka 1, 08-304 Jabłonna Lacka.

7.Mikołaj Malmon, lat 5, „Samolot”; opiekun: Karolina i Robert Malmon; Przedszkole Samorządowe nr 2 „Mali Odkrywcy” z oddziałami integracyjnymi w Szydłowcu.

8.Aleksandra Granos, lat 6, „Zegar”; opiekun: Magdalena Dudziak; Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka”, ul. Osiedlowa 8, 66-470 Kostrzyń.

9.Dawid Kotecki, lat 6, „Ośmiorniczka – Żywuś”; ”; opiekun: Magdalena Dudziak; Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka”, ul. Osiedlowa 8, 66-470 Kostrzyń.

10.Miłosz Duran, lat 5, „Skarbonka Angry”; opiekun: Anna Abram; Zespół Szkół w Klęczanach, Klęczany 2, 38-333 Żagórzany.

11.Adam Witkowski, lat 3, „Samolot”; opiekun: Aleksandra Kornilak ; Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”, ul. Długa 22A, 08-300 Sokołów Podlaski.

12.Zofia Księżopolska, lat 6, „Labirynt”; opiekun: Beata Księżopolska; Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”, ul. Długa 22A, 08-300 Sokołów Podlaski.

13.Aleksandra Mlonek, lat 5, „Chrumcia”; opiekun: Elżbieta Maksimiak; Miejskie Przedszkole    nr 5 im. Kubusia Puchatka, ul. 8-go Sierpnia 1D, 08-300 Sokołów Podlaski.

14.Michał Budzyński, lat 4, „Na zamku”; opiekun: Beata Strug; Prywatne Przedszkole Językowe COOL Kids , ul. M.J.Piłsudskiego 10, 72-300 Gryfice.

15.Grzegorz Jańczuk, lat 4, „Mała wywrotka”; opiekun: Mariola Pogorzelska; Zespół Szkolno – przedszkolny w Łazowie, Gminne Przedszkole, Łazów 7, 08-320 Sterdyń.

16.Agata Kozak, lat 5, „Domek dla lalek”; opiekun: Anna Kądziołka; Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek i Przyjaciele, al. Lotników Polskich 94, 21 – 040 Świdnik.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można zobaczyć na przedszkolnym profilu Facebook.

Koordynatorzy konkursu bardzo dziękują wszystkim za liczny udział, zaangażowanie i bogactwo form.

Katarzyna Witkowska

Termin: 2016-05-17