Uroki wiosny w Małopolsce

Konkurs dodał(a) Agata Dziechciarczyk

Konkurs UROKI WIOSNY W MAŁOPOLSCE został rozstrzygnięty!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowości, inwencji i artystycznych talentów, a nauczycielom wspaniałych twórczych dzieci. Wszystkiego nadesłane prace wzbudziły nasze uznanie, dlatego wszystkie przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie mogą czuć się zwycięzcami.

Według punktacji przyznanej przez jury na szczególne uznanie i prestizowe miejsca zasłużyły prace wykonane przez następujące przedszkolaki:

w kategorii prac płaskich dzieci 3 - 4 letnich:
  • I miejsce - Hania Pardela z Przedszkola nr 22 - "Tajemniczy ogród w Krakowie pod kierunkiem nauczycielki Beaty Krupy
  • II miejsce – Martynka Augustynek z Klubu osiedlowego „Soboniowice” z Krakowa pod kierunkiem nauczycielki Ewy Paluch
  • III miejsce - Pola Przeźmińska z Przedszkola nr 22 - "Tajemniczy ogród w Krakowie, pod kierunkiem nauczycielki Katarzyny Koluch

w kategorii prac płaskich dzieci 5 -6 letnich:
  • I miejsce - Kasia Dyrek z Oddziału przedszkolnego w Jadamwoli pod kierunkiem nauczycielki Stanisławy Talar
  • II miejsce - Ewa Liana z Przedszkola Samorządowego w Kwiatonowicach pod kierunkiem nauczycielki Ewy Maniak
  • III miejsce - Wiktoria Brzoska z Przedszkola Prywatnego w Krakowie -Tęczowa kraina, pod kierunkiem nauczycielki Agaty Hachlicy.

Dodatkowo jury przyznało wyróżnienia za dwie prace przestrzenne nadesłane na nasz konkurs dla:
  • grupy dzieci 6 – letnich z Prywatnego Przedszkola „Tęczowa Kraina” pod kierunkiem nauczycielek: Joanny Fijałkowskiej i Bogumiły Kruk
  • oraz dla grupy dzieci 6 – letnich z Samorządowego Przedszkola nr 187 „Pod lipami” w Krakowie pod kierunkiem nauczycielek: Ewy Koper, Moniki Koszot

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorki konkursu: Agata Dziechciarczyk  i Joanna Bogdańska z Przedszkola Niepublicznego Bajka w Krakowie

Termin: 2009-04-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski