Drzewo w czterech porach roku"- konkurs ekologiczny

Konkurs dodał(a) Aneta Ordon

Wyniki konkursu

Z przyjemnością zawiadamiamy ,że dnia 25.05.2016 r został rozstrzygnięty ogólnopolski ekologiczny konkurs plastyczny

pt. „Drzewo w czterech porach roku”

Organizowany przez

Samorządowe Przedszkole nr 35

z oddziałami integracyjnymi im. Anny Dymnej

w Krakowie

Składamy ogromne podziękowania wszystkim dzieciom i nauczycielom, którzy wzięli udział w naszym konkursie, tym bardziej ,że ekologia to coś co powinno być bliskie sercu każdego z nas. Dzieci to nasza przyszłość a więc szczególnie one muszą wiedzieć i rozumieć jak ogromnie ważne są to zagadnienia .

Nadesłane prace zostały ocenione przez  komisję powołaną  przez organizatora według następujących kryteriów: zgodność z tematem, walory artystyczne, pomysłowość, umiejętne wykorzystanie surowców wtórnych, zachowanie zapisów regulaminowych.
Pragniemy dodać ,że wybór tych najpiękniejszych i najciekawszych prac był ogromnie trudny, ponieważ wszystkie prace były piękne i pomysłowe i oryginalne. Na konkurs wpłynęło 37 całej Polski

Prace uczestników oceniała komisja w składzie:

Łucja Korzec – Plastyk

Elżbieta Kubicka - z-ca Dyrektora

Jolanta Żurek - przedstawiciel Rady Rodziców

Sylwia Bednarczyk - nauczyciel

Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Oto lista zwycięzców:

DZIECI MŁODSZE:

I miejsce:

Lena Leszczyńska (lat 4 )

Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Brusach

• s. Małgorzata Dytman

II miejsce:

Dawid Zasada (lat 3)

Przedszkole Niepubliczne „Odkrywcy Talentów” w Lublinie

• Monika Grabowska

III miejsce:

Marina Siemieraszko ( lat 4 )

Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi

Nauczyciel: Aldona Ziętala, Anna Ledzian

DZIECI STARSZE:

Nikola Sarota (lat 6)

Przedszkole Samorządowe w Przegini

• Magdalena Rogóż

II miejsce:

Lidia Grobelny (Lat 5 )

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Godowie

Nauczyciel: Małgorzata Krzystała

III miejsce:

Oliwia Lewandowska (lat 5 )

Publiczne Przedszkole nr 22 „Bajkowa Rodzina” w Opolu

Nauczyciel:  Joanna Mrozik

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a nagrody prześlemy pocztą do dnia 20 czerwca.

Termin: 2016-05-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele

Organizator