"NARYSUJCIE COŚ KOCHANI, DO WIERSZYKA SWOJEJ PANI"

Konkurs dodał(a) Mariola Chrapek

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego z cyklu "Akademia Sztuk Dziecięcych"
pod hasłem: " NARYSUJCIE COŚ KOCHANI DO WIERSZYKA SWOJEJ PANI" zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 55 w Katowicach.

W konkursie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym. Wpłynęło do nas 48 wierszy napisanych przez nauczycieli oraz 62 prace plastyczne dzieci wykonane różnymi technikami. Jury w składzie: Małgorzata Łyżwa- dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 55 w Katowicach Jolanta Majerczak - nauczycielka prowadząca kółko plastyczne "Kolorowy pajacyk", Mariola Chrapek - nauczycielka prowadząca zajęcia z dziećmi zdolnymi "Kuźnia talentów", Iwona Krok - Rzepka - nauczycielka prowadząca kółko literackie "Zaczarowany kajecik" po wspólnej ocenie jury wyłoniło następujących laureatów:

Pani Regina Stachowicz wraz z Kornelem Stasiak
, Publiczne Przedszkole w Mircu

Pani Agata Mrozik wraz z Laurą Baszak
, Przedszkole Publiczne w Gryfowie

III miejsce

Pani Sabina Gibała wraz z dziewczynkami z gr. "Wiewiórki", Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej

Wyróżnienia:

Pani Joanna Bizunowicz wraz z Mirą Furtak, Samorządowe Przedszkole nr 140 w Krakowie

Pani Joanna Palacz wraz z Patrycją Stolarczyk , Miejskie Przedszkole nr 85 w Katowicach

Nagrodę specjalną dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 55 otrzymuje:
Pani Bernadeta Płaczek wraz z Alicją Wojciechowską, Przedszkole Publiczne w Rzuchowie

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i udział w naszym konkursie. Nagrody wraz z dyplomami zostaną przesłane drogą pocztową do końca maja 2016r.

Termin: 2016-05-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski