Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Uroki mojej miejscowości"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Bełżyce, dn. 23.03.2016r.
Protokół z obrad Jury
VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Uroki mojej miejscowości" Bełżyce 2016
W dniu 23.03.2016 r. w Samorządowym Przedszkolu Publicznym w Bełżycach odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, powołanej przez organizatorów konkursu, w celu dokonania oceny prac plastycznych.
Kapituła konkursowa w składzie:
- Jolanta Barszcz - Skowronek – przewodnicząca komisji – Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego w Bełżycach,
- Edyta Rząd – nauczyciel wychowania plastycznego – Zespół Szkół nr 1 im. JP II w Bełżycach,
- Jolanta Andrzejewska – prof. dr hab. – Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS Lublin
Na konkurs nadesłano ogółem 157 prac z następujących placówek:
1. Publiczne Przedszkole „Leśny Zakątek” w Łaskarzewie
2. Przedszkole Miejskie nr 13 w Chełmie
3. Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krakowie
4. Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach
5. Przedszkole nr 29 w Bielsku - Białej
6. Publiczne Przedszkole w Borzęcinie Dolnym
7. Oddział Przedszkolny w Jadamwoli
8. Zespół Miejskich Przedszkoli nr 1 w Rudzie Śląskiej
9. Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
10. Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej
11. Przedszkole nr 5 w Sopocie
12. Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
13. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
14. Klub Młodzieży „Piaskownica” w Krakowie
15. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 3 w Chmielniku Rzeszowskim
16. Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
17. Przedszkole nr 126 w Poznaniu
18. Przedszkole Miejskie nr 1 w Zamościu
19. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczne Przedszkole” w Wejcherowie
20. ZSP- Przedszkole w Muszynie
21. Samorządowe Przedszkole w Łącku
22. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 Oddział Przedszkolny w Wałbrzychu
23. Samorządowe Przedszkole nr 140 w Krakowie
24. Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich
25. Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
26. Szkoła Podstawowa w Krzu/oddział przedszkolny
27. Samorządowe Przedszkole nr 11 w Krakowie
28. Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu
29. Samorządowe Przedszkole nr 33 w Krakowie
30. Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
31. Przedszkole nr „Słoneczko” w Zawierciu
32. Przedszkole Publiczne w Starych Budkowicach
33. Przedszkole nr 401 w Warszawie
34. Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
35. Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
36. Przedszkole nr 1 „Wesołe Nutki” w Gnieźnie
37. Przedszkole nr 9 „Bursztynek” w Koszalinie
38. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskiem
39. Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku
Jury w ocenie prac plastycznych kierowało się następującymi kryteriami:
- Zgodność pracy z tematem konkursu,
- Samodzielne wykonanie,
- Pomysłowość, inwencja twórcza dziecka,
- Wartość artystyczna pracy,
- Staranność i estetyka wykonania pracy.
Jury postanowiło nagrodzić oraz wyróżnić następujące osoby:
I miejsce oraz Nagroda Dyrektora:
Natasza Sowa – lat 5
Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
II miejsce:
Julia Joachimiak – lat 5
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
III miejsce:
Maria Adamska – lat 4
Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
Wyróżnienia:
1. Aleksandra Słupska – lat 4, Przedszkole Miejskie nr 1 w Zamościu
2. Aleksandra Jarosz – lat 5, Przedszkole nr1 ,,Słoneczko” w Zawierciu
3. Ostap Stetsiuk – lat 6, Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach
4. Michał Matkowski – lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
5. Liwia Wołoszyn – lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
6. Martyna Sot – lat 3,5 Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
7. Aleksandra Sosnowska – lat 5, Przedszkole nr1 „Słoneczko” w Zawierciu
8. Amanda Zezula – lat 4, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
9. Łucja Skraińska – lat 3, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
10. Martyna Zawiślak – lat 4, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
Ponadto Jury wyłoniło 35 prac na wystawę pokonkursową:
1. Aleksander Węgiel – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
2. Monika Rak – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
3. Milena Radkowiak – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
4. Martyna Dudkowska - lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
5. Alicja Pachuta – lat 3, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
6. Bartłomiej Buda – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
7. Weronika Olszak – lat 4, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
8. Wojciech Basiaga – lat 5, Oddział Przedszkolny w Jadamwoli
9. Nadia Noji – lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
10. Laura Weselak – lat 5, Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
11. Julia Świder – lat 6, Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
12. Nadia Przeszłowska – lat 4, Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
13. Martyna Jarosz – lat 4, Samorządowe Przedszkole nr 140 w Krakowie
14. Natalia Dobrzańska – lat 3 Samorządowe Przedszkole nr 140 w Krakowie
15. Julia Pyrzyńska – lat 5, Klub Kultury „Piaskownica” w Krakowie
16. Nina Nizińska – lat 5 Klub Młodzieży „Piaskownica” w Krakowie
17. Alicja Bizik– lat 6, Samorządowe Przedszkole w Łącku
18. Agata Majewska – lat 6 Samorządowe Przedszkole w Łącku
19. Bianka Szpakiewicz – lat 6, Przedszkole nr 401 w Warszawie
20. Katarzyna Peterek – lat 6, Przedszkole nr 401 w Warszawie
21. Monika Dziadosz – lat 5, Przedszkole Samorządowe w Kielcach
22. Angelika Kordek – lat 5, Publiczne Przedszkole w Borzęcinie Dolnym
23. Bartek Potykanowicz – lat 5, Przedszkole nr 1 „Słoneczko” w Zawierciu
24. Oliwia Kowalewska – lat 5, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 Oddział Przedszkolny
w Wałbrzychu
25. Kacper Zaryczny – lat 6, Oddział Przedszkolny w Jadamwoli
26. Alicja Andrzejewska – lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
27. Szymon Lewandowski – lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
28. Julka Maciuszek – lat 6, Oddział Przedszkolny w Jadamwoli
29. Milena Towarnicka – lat 6, Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
30. Marcin Konopka – lat 6, Oddział Przedszkolny w Jadamwoli
31. Julia Kalupa – lat 3,5 Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
32. Gabriela Bednarz – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
33. Aleksandra Żarnowska – lat 5, Samorządowe Przedszkole Publiczne w Bełżycach
34. Pola Misiak – lat 3, Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
35. Milena Przeszłowska - lat 5, Przedszkole w Pogwizdowie Nowym
Organizatorzy konkursu pragną serdecznie podziękować wszystkim dzieciom i nauczycielom za udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Uroki mojej miejscowości".
Jury:
Jolanta Barszcz – Skowronek
Edyta Rząd
prof. dr. hab. Jolanta Andrzejewska
Organizatorzy:
Jolanta Karaś
Anna Pokładek
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
ul. Bychawska 15
24-200 Bełżyce
81 517 20 85
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Adamczyk
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Adamczyk
Scenariusze zajęć
Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl