POLSKA ZŁOTA JESIEŃ Z MISIEM USZATKIEM

Konkurs dodał(a) Agnieszka Gajo

Sprawozdanie z przebiegu ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.

"POLSKA ZŁOTA JESIEŃ W KATOWICACH"

zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 73

w Katowicach

Konkurs plastyczny "POLSKA ZŁOTA JESIEŃ W KATOWICACH" został ogłoszony 10.10.2015 r. i trwał do 30.10.2015 r.

Po upływie terminu nadsyłania prac, koordynatorki konkursu w porozumieniu z dyrektorem przedszkola, postanowiły przyznać trzy nagrody główne: za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Na konkurs wpłynęło 96 prac z ok. 70 różnych placówek z całej Polski. Dnia 6.11.15 r. jury w składzie: mgr Karina Rogowska-Rozmus i mgr Agnieszka Gajo, mgr Elżbieta Gruszka kierując się kryteriami oceny zawartymi w regulaminie (tj. oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, materiał użyty do prac) wyłoniło zwycięzców konkursu:

I MIEJSCE

Jagoda Smyczyńska  - MP Nr 10 w Mysłowicach; praca wykonana pod kierunkiem pani Iwony Goj

II MIEJSCE

Katarzyna Matyga – SP im. Antoniny Tatar w Suchem: praca wykonana pod kierunkiem pani Anny Strączek

Kacper Ziaja, Amelia Ziaja, Amelia Trybus, Tamara Gaś, Nadia Migau –

MP Nr 6 w Katowicach; praca wykonana pod kierunkiem pani Hanny Synowiec

Nagrody oraz dyplomy za I, II, III miejsce zostały przesłane pocztą, a pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania przesłane drogą e-mail.

Ze względu na ogromną ilość pięknych, wyjątkowych i oryginalnych prac, jury postanowiło przyznać wyróżnienia za udział w konkursie.

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

1. Przedszkole Samorządowe Nr 28 w Kielcach: Monika Dziadosz, Paulina

Milewska, Iga Kmiecik;

2. Pola Chylińska MP Nr 21 im. Wesołej Ludwiczki w Katowicach

3. Martyna Marczewska MP Nr 23 Gorzów Wielkopolski

4. Kajetan Juszczak Przedszkole Miejskie w Łodzi

5. Amelia Iwanowicz, Julia Marczewska Przedszkole z odziałem Inter. Nr 86 z

Warszawy

6. Jessika Stefańczuk MP 20 w Katowicach

7. Wiktor Szymczyk MP Nr 87 w Katowicach

8. Filip Wójcik Przedszkole Samorządowe Nr 11 w Krakowie

9. Szymon Marut Przedszkole Publiczne Nr 1 w Kolbuszowej

10. Adam Czerwiec, Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krakowie

11. Magdalena Gwińska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłociu

12. Julia Wasik MP Nr 23 w Katowicach

13. Iwona Misiewicz, Kamil Gajtkowski MP 47 w Katowicach

Dziękujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom za zainteresowanie naszym konkursem. Zwycięzcom GRATULUJEMY i zachęcamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Termin: 2015-10-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski