"Mój przedszkolny przyjaciel"

Konkurs dodał(a) Joanna Bajer

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie plastycznym p.t. "Mój przedszkolny przyjaciel", organizowanym przez Przedszkole Publiczne w Wołczynie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyjątkowych uzdolnień, pomysłowości w wyborze technik plastycznych oraz umiejętności przekazywania pozytywnych emocji za pomocą ekspesjii plastycznej. Szczególne gratulacje należą się zwycięzcom oraz wyróżnionym w konkursie.

Oto lista laureatów konkursu:

W kategorii dzieci starszych:

I miejsce - Julia Deptuła - Przedszkole Miejskie nr 23 W Olsztynie, opekunowie - Bogumiła Łopińska oraz Hanna Nejman

II miejsce - Mateusz Maćkowiak - Przedszkole nr 43 im Krasnala Hałabały w Poznaniu, opiekun - Izabella Cembrowicz

III miejsce - Zosia Borowy - Samorządowe Przedszkole nr 140 im Krasnala Hałabały w Krakowie , opiekun - Joanna Bizunowicz

wyróżnienie - Malwina Asanowicz - Przedszkole "Bajka" w Giżycku, opiekun - Anna Kukuła-Ogonowska

wyróżnienia - Allan Parkitny - Przedszkole Publiczne w Wołczynie, opiekun - Danuta Pinkowska

W kategorii dzieci młodszych:

I miejsce - Amelia Łuczak - oddział "A" przy Szkole Podstawowej im Władysława Jagiełły w Borku Wielkopolskim, opiekun - Kamila Olińska

II miejsce - Gracjan Korytkowski - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, opiekun - Teresa Stąporek

III miejsce - Zuzia Wójcik - Przedszkole Katolickie "Mali artyści" w Krakowie, opiekun - Aneta Bilik

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane pocztą, natomiast wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dyplomy i podziękowania za udział w konkursie zostaną przesłane drogą elektroniczną, zgodnie z postanowieniami regulaminu konkursu.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom życzymy wielu sukcesów i radości w dążeniu do ich osiągnięcia.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii zdjęć już wkrótce dostępnej na stronie www.ppwolczyn.pl

Koordynator konkursu - Joanna Bajer-BarczykowskA

Termin: 2015-05-08