"Eko-ozdoba na choinkę"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Mludzik

Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Eko-ozdoba na choinkę"

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, ale niestety wiele prac nie spełniło wymagań konkursowych, dlatego też nie mogły zostać ocenione. Wyniki konkursu zostały przeniesione na 20-01-2015 z powodu niespodziewanej przerwy w przedszkolu.
Nadesłane prace zostały wykonane ciekawymi technikami. Jury brało pod uwagę przede wszytskim samodzielność wykonania oraz walory estetyczne nadsyłanych prac.
Oto wyniki:

I miejsce - MARTYNA ROŚLEŃ - Przedszkole Miejskie z Gozdnicy

II miejsce - MATEUSZ RABSKI - Przedszkole Miejskie z Gozdnicy

III miejsce - MAGDALENA JASIEWICZ - Przedszkole Miejskie Nr 5 w Olsztynie

Wyróżnienia otrzymują:

SAMIRA SZOŁTYSEK - Przedszkole Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym "Promyczek", Czerwionka-Leszczyny - wyróżnienie za samodzielność

MAŁGORZATA KULKA - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu - wyróźnienie za kreatywność

MARTYNA TKACZYK - Niepubliczne Przedszkole Bajka z Elblaga - wyróżnienie za pomysłowe wykorzystanie materiału

Zwycięzcom gratulujemy!
Nagrody, dyplomy, wyróznienia oraz podziękowania wyślemy pocztą.

Termin: 2014-12-23
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski