"Królowa Różańca Świętego"

Konkurs dodał(a) Magdalena Szczygieł

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Królowa Różańca Świętego

Na konkurs wpłynęło w sumie 23 prace dzieci z całej Polski. Technika prac była bardzo zróżnicowana. Wszystkie prace były piękne i kolorowe.
W dniu 4 XI jury wybrało według nich najładniejsze prace. Oceniając prace jury brało pod uwagę zgodność z tematem, estetykę, jak też samodzielność wykonania. W Ochronce 13 XI została zorganizowana wystawa prac, którą mogli podziwiać zarówno dzieci, jak też i rodzice.

Laureaci w grupie dzieci 3-4 – letnich:
I miejsce – AMELKA DŁUTEK lat 4 (Choroszcz/ Łyski)
II miejsce – NADIA KASIAK lat 4 (Jasionka)
III miejsce – DAWID CZERNECKI lat 4 (Bolęcin)

Wyróżnienie:
MAJA POŹNIAK lat 3 (Jasionka)
TOMASZ SUJKA lat 4 (Zaczernie)

Laureaci w grupie dzieci 5-6-letnich:
I miejsce – EMILIA MERCHUT lat 6 (Zasów)
II miejsce – SZYMON BOGUCKI lat 6( Zaczernie)
III miejsce – MAJA MARSZAŁ lat 5 (Stobierna)

Wyróżnienie:
OLIWIA KOSIBA lat 5 (Szebnie)

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, jak również nauczycielom za wspieranie swoich wychowanków w pracy. Dziękujemy za podjęcie tematu.
Nagrody i dyplomy dla wszystkich dzieci zostaną wysłane pocztą. Ze względu na niewielką ilość nadesłanych prac, postanowiłyśmy, że wszystkie dzieci otrzymają dyplomy za udział.
Gratulujemy i życzymy błogosławieństwa Bożego na dalszy trud pracy i wychowania.

Termin: 2014-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski