"Ozdoby świąteczne"

Konkurs dodał(a) Stefania Kobylińska

Wyniki konkursu ogólnopolskiego „Ozdoby świąteczne”

Dnia 15 grudnia  2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie I edycji Konkursu plastycznego zorganizowanego przez naszą placówkę „Świat Smyka” pod hasłem: „Ozdoby świąteczne”. Ponieważ na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych, kolorowych prac, komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, komisja zdecydowała się przyznać następujące nagrody:

W  kategorii wiekowej 3-4 latki:

I miejsce – Jolanta Węglorz – Oddział Przedszkolny w Żytniej przy SP w Raszczycach

II miejsce - Zuzanna Gniado - Przedszkole Do–Re-Mi w Chrośli

III miejsce – Milena Kręciła – Przedszkole Samorządowe w Chęcinach

Wyróżnienie otrzymali:

• Michalina Wąchała  Przedszkole Samorządowe w Chęcinach osiedle Sosnówka
  • Weronika Jóżwicka  Przedszkole nr 219 „Niezapominajka” Warszawa
  • Oliwia Żylińska  Przedszkole nr 10 „Leśne Skrzaty” Otwock

W  kategorii wiekowej 5-6 latki:
I miejsce – Oliwia Boruc  Gminne Przedszkole „Pod Stumilowym lasem” w Pęcline
II miejsce - Karolina Kawczak  Przedszkole Publiczne nr 3 Wieprz
III miejsce - Dawid Uchyła  Zespół Szkolno- Przedszkolny Przedszkole w Zabłociu

Ze względu na bardzo dużą  ilość prac w kategorii wiekowej 5-6 latki komisja przydzieliła więcej wyróżnień

Wyróżnienie otrzymali:

• Martyna Kulik  Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole w Zabłociu
  • Weronika Jóżwicka  Przedszkole nr 219 „Niezapominajka” Warszawa
  • Kamil Budkowski Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół Samorządowych w Targanicach
  • Szymon Broża  Oddział Przedszkolny w Żytniej przy Szkole Podstawowej w Raszczycach
  • Antonina Banach, Franek Drozd, Jeremi Kosiński  Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
  • Piotr Paliński  Przedszkole Publiczne nr 5 w Łasku
  • Paulina Smyk  Oddział Przedszkolny w Starym Kramsku
  • Franciszek Paszla Przedszkole 145 „Czterolistna Koniczynka” Warszawa

Wszystkim dzieciom oraz opiekunom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Laureaci konkursu (I,II ,III miejsce w każdej grupie wiekowej) otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Za wyróżnienia prześlemy dyplomy e-mailem.

Wszystkie placówki otrzymają e-mailem dyplomy dla dzieci, które brały udział w konkursie, a ich opiekunowie podziękowania.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy bogatego Gwiazdora!

Gdynia 15 XII 2014r.

Termin: 2014-12-10