Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
"Razem"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Jury pod przewodnictwem Pani prezes Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę Moniki Goetzendorf–Grabowskiej wyłoniło listę równorzędnych laureatów, których serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie nagród do Muzeum Kinematografii w Łodzi Plac Zwycięstwa 1 w dniu 31 maja 2014r. o godzinie 11.00 (sobota).
Lista laureatów konkursu plastycznego RAZEM:
1. Julia Wojciechowska 5 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie, Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk
2. Zuzanna Kozieł 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
3. Roger Siwka 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
4. Julia Szewczyk 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź
Opiekun artystyczny: Dorota Matzner
5. Jan Kołucki 7 lat
Pracownia Plastyczna CREATIO, 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
6. Natalia Latkowska 8 lat „Razem rodzinnie”
Szkoła Podstawowa nr 153. Łódź
Opiekun artystyczny: Dorota Matzner
7. Iwo Czarnecki 9 lat „Bawimy się razem na placu zabaw”
Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź ul. Sienkiewicza 137/139
Opiekun artystyczny: Monika Pruszyńska
8. Zuzanna Deptuła 7 lat
Szkoła podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie, Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk
9. Martyna Kusiak 10 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik ul. Hibnera 25
Opiekun artystyczny:Katarzyna Michalik-Kiszka
10. Justyna Jaroch 10 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik ul. Hibnera 25
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
11. Joanna Czochra 9 lat „Zwierzęta ze sobą”
Zespół Szkół w Rogowie, ul. Szkolna 4 95-063 Rogów
Opiekun artystyczny: Agnieszka Kaźmierczak
12. Weronika Kuczyńska 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Helena Wybór
13. Zuzia Kobus 5 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
14. Karolina Wolska 6 lat
Przedszkole nr 6 im. Jasia i Małgosi 98-200 Sieradz ul. Zajęcza 1
Opiekun artystyczny: Ewa Abramczyk
15. Patrycja Bańkowska 8 lat „Rodzinny spacer”
Szkoła Podstawowa nr 14 87-800 Włocławek ul. Bukowa 9
Opiekun artystyczny: Magdalena Rosol
16. Oliwia Cłapińska 5 lat „Razem na placu zabaw”
Przedszkole Miejskie nr 65 Łódź, ul. Przybyszewskiego 92
Opiekun artystyczny: Joanna Bartosik, Aneta Nowak
17. Kinga Kitlas 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
18. Marta Mazur 6 lat „Razem na wycieczce”
Przedszkole Miejskie nr 65 Łódź, ul. Przybyszewskiego 92
Opiekun artystyczny: Joanna Bartosik, Aneta Nowak
19. Gabriela Greszel 4 lata „Razem"
Przedszkole Miejskie nr 143 91-037 Łódź ul. Jana 18
Opiekun artystyczny: Ewa Konopka
20. Natalia Rubaszewska 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 33, 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Małgorzata Kubicka, Beata Woźniak-Bilska
21. Józefiak Martyna 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 33 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Małgorzata Kubicka, Beata Woźniak-Bilska
22. Adam Kobza 3 lata „Razem z mamą”
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1w Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39
Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
23. Matylda Wajner 6 lat
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda 44-200 Rybnik ul. Świerklańska 42 a
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
24. Aleksander Ludwisiak 10 lat „Razem z kolegami na szkolnym boisku”
Szkoła Podstawowa nr 149, 93-219 Łódź ul. Tatrzańska 69 a
Opiekun artystyczny: Małgorzata Kominkiewicz
25. Hania Kobacka „Jesteśmy razem”
Miejskie Przedszkole nr 3 Głowno ul. Skokowskiego 8/10
Opiekun artystyczny: Małgorzata Góral
26. Julka Wojciechowska 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź ul. Pomorska 27
Opiekun artystyczny: Sława Ciemieiewska
27. Wiktoria Gajos 5 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
28. Konstancja Nawrocka 8 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
29. Maja Bohdanowicz 4 lata „Razem w potrzebie”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
30. Marcin Dorczyński 8 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
31. Ignacy Pierlejewski 4 lata „Razem w chmurach”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
32. Jan Wojciechowski 4 lata „Razem w chmurach”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
33. Maciej Tomczyk 4 lata „Razem w chmurach”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
34. Helena Witkowska 4 lata „Razem”
Miejskie Przedszkole nr 3 Głowno ul. Skokowskiego 8/10
Opiekun artystyczny: Katarzyna Wrocławska
35. Damian Lenczewski 3 lata
Szkoła podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Marzena Wojciechowska
36. Weronika Żurawicz 8 lat „Razem przez świat”
Szkoła Podstawowa nr 7 60-158 Poznań Ul. Galileusza 14
Opiekun artystyczny: Beata Żyto
37. Adrianna Włodarczyk 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 153. Łódź
Opiekun artystyczny: Dorota Matzner
38. Kacper Korga 3 lata
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
39. Asia Maciak 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
40. Pola Bogusiak 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
41. Tomasz Adam Lenczewski 6 lat
Szkoła podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk
42. Dorota Werda 9 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
43. Zuzanna Zawadzka 9 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
44. Hanna Godula 5 lat „Razem zabawy na dywanie”
Przedszkole Miejskie nr 17, 93-213 Łódź ul. Kossaka 13
Opiekun artystyczny: Anna Płuciennik
45. Filip Nowicki 6 lat „W wiejskiej zagrodzie jest wesoło”
Przedszkole Miejskie nr 33 , 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska, Aldona Ziętala
46. Szymon Dołatowski 3 lata „Razem z myszką”
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1w Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39
Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
47. Zuzanna Zawadzka 9 lat
Szkoła podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
48. Gabriela Hajczuk 9 lat
Szkoła podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
49. Kacper Zielonka 10 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik ul. Hibnera 25
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
50. Hanna Matuszewska 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 97, Łódź
Opiekun artystyczny: Anna Komorowska
51. Marta Dziewior 5 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
52. Marta Malinowska 9 lat
Pracownia Plastyczna CREATIO 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
53. Miłosz Malina 9 lat
Pracownia plastyczna CREATIO 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk - Kołucka
54. Zuzanna Krakowiak 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
55. Weronika Koterbicka 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 33 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Anna Ledzion
56. Filip Wieczorek 10 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik ul. Hibnera 25
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
57. Julia Pieniążek 4 lat „Razem w chmurach”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
58. Zofia Krawczyk 5 lat
Przedszkole Miejskie nr 33 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Małgorzata Pawelczyk
59. Kacper Bończak 4 lata „Razem w chmurach”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
60. Klara Olszycka 5 lat „Razem z mruczkiem”
Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź
Opiekun artystyczny: Barbara Jagła
61. Nadia Arkout 8 lat „Z klasą na łyżwach”
Szkoła Podstawowa nr 14 87-800 Włocławek ul. Bukowa 9
Opiekun artystyczny: Magdalena Rosol
62. Maksym Stawiszyński 6 lat „Razem”
Przedszkole Miejskie nr 137 Łódź, ul. Grota Roweckiego 6
Opiekun artystyczny: Ewa Głogowska
63. Emilia Kotas 8 lat
Pracownia Plastyczna CREATIO 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
64. Maciek Sarna 9 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
65. Mikołaj Mikołajewski 6 lat
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39
Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
66. Milena Marczak 5 lat „Ptasia narada”
Przedszkole Miejskie nr 33 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska Aldona Ziętala
67. Weronika Serafińska 4 lata
Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź
Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
68. Paweł Fiediukiewicz 4 lata
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40
Opiekun artystyczny: Marzena Wojciechowska
69. Marika Wieczorek 4 lata „Wszystkie dzieci nasze są”
Miejskie Przedszkole nr 1 95-015 Głowno, ul. Wigury 7
Opiekun artystyczny: Magdalena Sadowska
70. Maria Osipowicz 8 lat „Razem przełamujemy stereotypy i świetnie się bawimy”
Szkoła Podstawowa nr 7 60-158 Poznań ul. Galileusza 14
Opiekun artystyczny: Beata Żyto
71. Alicja Jakubiak 5 lat
Przedszkole Integracyjne nr 125 53-642 Wrocław, Ścinawska 10
Opiekun artystyczny: Lidia Łydka
72. Filip Zimny 5 lat „Razem”
Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Łódź ul. Pomorska 106a
Opiekun artystyczny: Dominika Stachlewska, Aleksandra Urbańska
73. Zofia Krawczyk 6 lat „Razem- w zgodzie z naturą”
Przedszkole Miejskie nr 140 Łódź
Opiekun artystyczny: Renata Skonieczna
74. Julia Tkocz 5 lat
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda 44-200 Rybnik ul. Świerklańska 42 a
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
75. Nadia Gorzewska 3 lata „Razem moja rodzina”
Przedszkole Miejskie nr 33 91-817 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Monika Znyk Mikołajczyk
76. Aleks Kowalewski 5 lat „Spacer z rodziną”
Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź ul. Racjonalizatorów 5
Opiekun artystyczny: Helena Wybór
77. Marcin Rzepka 7 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
78. Zuzanna Stępień
Przedszkole Miejskie nr 114, Łódź
Opiekun artystyczny: Ewa Puchalska
79. Nikola Poneta 7 lat „Kocia rodzina”
Prywatna Szkoła Podstawowa SCHOLASTICUS 91-349 Łódź ul. Gdyńska 3
Opiekun artystyczny: Ewa Jakubczyk
80. Mikołaj Hatłas 6 lat „Latające samoloty”
Przedszkole Miejskie nr 152 94-004 Łódź, ul. Retkińska
Opiekun artystyczny: Elżbieta Grzelak
81. Marcel Plutarski 6 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
82. Alicja Jędryka 10 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
83. Kuba Jagieło 8 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
84. Lena Filejska 7 lat „Razem z ptaszkami”
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódź ul. Pasjonistów 18
Opiekun artystyczny: Agnieszka Olaszek
85. Amelia Horba 8 lat
Pracownia Plastyczna CREATIO 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
86. Paweł Adam Gołębiewski 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Sochonie 40 16-010
Opiekun artystyczny: Milena Momotko
87. Alicja Ziętek 3 lata
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
88. Julia Trejster 10 lat „Psi zaprzęg”
Zespół Szkół w Rogowie, ul. Szkolna 4 95-063 Rogów
Opiekun artystyczny: Agnieszka Kaźmierczak
89. Maciej Matusiewicz 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 33 Łódź, ul. Zielna 5
Opiekun artystyczny: Małgorzata Pawelczyk
90. Adrianna Jędryka 3 lata „Kocia rodzina”
Samorządowe Przedszkole nr 75 Kraków, ul. Grottgera 28
Opiekun artystyczny: Dorota Szymczyk
91. Dominika Kulińska 10 lat „Razem ćwiczymy”
Szkoła Podstawowa nr 149 Łódź ul. Tatrzańska 69 a
Opiekun artystyczny: Anna Parzęcka
92. Jagoda Gradowska 6 lat „Razem z tatą”
Gminne Przedszkole 95-063 Rogów, Józefów 8
Opiekun artystyczny: Natalia Cinkowska
93. Aniela Sikorska 6 lat
Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży Bydgoszcz ul. Jagielońska 27
Opiekunowie artystyczni: Romana Krakowska, Zofia Zaczek
94. Prisha Soni 8 lat „List”
Prywatna Szkoła Podstawowa SCHOLASTICUS 91-349 Łódź ul. Gdyńska 3
Opiekun artystyczny: Ewa Jakubczyk
95. Patrycja Rapalska „Żyrafy”
Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź ul. Pomorska 27
Opiekun artystyczny: Sława Ciemieiewska
96. Oliwia Rynkiewicz 9 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 Rybnik ul. Hibnera 25
Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik-Kiszka
97. Dawid Miśkiewicz 8 lat
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Ogród jordanowski Łódź ul. Łanowa 14 b
Opiekun artystyczny: Joanna Ferska - Rzepka
98. Katarzyna Piasecka 7 lat „Radosna zabawa”
Przedszkole Integracyjne nr 10 Łowicz
Opiekun artystyczny: Agnieszka Kunicka, Agnieszka Olkiewicz
99. Magdalena Foksińska 6 lat
Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży 85-097 Bydgoszcz ul. Jagielońska 27
Opiekunowie artystyczni: Romana Krakowska, Zofia Zaczek
100. Anna Fojcik 6 lat
Pracownia Plastyczna CREATIO 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
101. Maksymilian Kotecki 6 lat Nasza rodzinka
Miejskie Przedszkole nr 1 95-015 Głowno, ul. Wigury 7
Opiekun artystyczny: Izabela Kotecka, Katarzyna Florczak
102. Mikołaj Kotecki 6 lat Nasza rodzinka
Miejskie Przedszkole nr 1 95-015 Głowno, ul. Wigury 7
Opiekun artystyczny: Izabela Kotecka , Katarzyna Florczak
103. Mateusz Rossa 10 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
104. Wiktor Śliwiński 8 lat
Pracownia Plastyczna KAMELEON 44-217 Rybnik, ul. Broniewskiego 23
Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
105. Ania Karwowska 6 lat „Rodzina, moja rodzina”
Przedszkole Miejskie nr 143 91-037 Łódź ul. Jana 18
Opiekun artystyczny: Małgorzata Laskowska
Więcej na stronie www.festiwalsztukimalegodziecka.pl
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
gen. J. Bema 6
91-492 Łódź
0-42 659 45 11
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Kucharska
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Kucharska
Scenariusze zajęć
Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl