"Kochamy Pluszowe Misie"

Konkurs dodał(a) Joanna Bajer

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom za udział w organizowanym przez nas konkursie.
W konkursie brało udział 258 przedszkoli z całej Polski, wpłynęło 926 prac, w tym: 1 praca dziecka 2-letniego, 319 prac dzieci 3-4-letnich, 301 prac dzieci 5-letnich, 306 prac dzieci 6-letnich. Prace zostały przygotowane pod kierunkiem 429 nauczycieli.
Oto laureaci konkursu:

Kategoria wiekowa - dzieci 3-4 letnie:
I miejsce - Hubert Paździor, Przedszkole Publiczne w Pieńsku
II miejsce - Emilia Krajewska, Przedszkole Samorządowe - Rajbrot
III miejsce - Iga Sicińska, Oddział Przedszkolny im. Przyjaciół Lasu - Rychlik

Kategoria wiekowa - dzieci 5-letnie:
I miejsce - Karol Jaskólski, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 - Łomża
II miejsce - Julia Biernaciak, Przedszkole Publiczne nr 4 - Radom
III miejsce - Klaudia Pociecha, Oddział Szkoły Podstawowej - Kłodno
Wyróżnienie - Michał Kożuszek, Przedszkole Publiczne w Wołczynie

Kategoria wiekowa - dzieci 6-letnie:
I miejsce - Dominik Waściński, Przedszkole Niepubliczne "Promyk" - Lubogoszcz
II miejsce - Nicola Bujak, Przedszkole Samorządowe nr 28 - Kielce
III miejsce - Patrycja Gajer, Przedszkole Miejskie nr 3 w Zespole Szkół nr 3 - Jaworzno

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom - nagrody dla laureatów prześlemy pocztą.

Informujemy również, że ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem - co można stwierdzić na podstawie liczby prac konkursowych - dyplomy za uczestnictwo zostaną przesłane pocztą elektroniczną. Natomiast potwierdzenia dla chętnych nauczycieli będziemy sukcesywnie przesyłać listownie ( bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość). Już dziś zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Pozdrawiamy - Joanna Bajer-Barczykowska

Justyna Chałubiec