Dla wszystkich Sympatyków BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Z okazji 12. urodzin BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie.

Przyszedł czas na wyniki :)

Zadaniem konkursowym było zrobienie zdjęcia związanego z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Mogło przedstawiać Twoją kolekcję miesięczników czy książek naszego wydawnictwa. Może nasze plakaty i pomoce dydaktyczne w Twoim przedszkolu. Lub miejsce, w którym została zorganizowana w Twojej placówce akcja Bliżej pieska czy Książka dla malucha. Mogło to być pamiątkowe, ulubione zdjęcie, zrobione, gdy byłaś na Forum Wychowania Przedszkolnego lub brałaś udział w szkoleniu Akademii Edukacji. Na zdjęciu mogłaś być TY przy komputerze, gdy korzystasz z naszej strony internetowej. Mogło to być coś innego, co zupełnie nas zaskoczy i… rzeczywiście tak było :)

Bardzo Wam dziękujemy za sprawienie TAKICH prezentów na urodziny!

Dzięki Wam nasze serca się radują :) Sprawdźcie sami, tutaj możecie obejrzeć nasze urodzinowe prezenty, czyli konkursowe prace: zobacz.

A teraz my się odwdzięczamy i przyznajemy nagrody… WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w konkursie!

Nagrody:

Bezpłatne zaproszenie na konferencję „Wszystko zależy od nauczyciela przedszkola… Na szczęście!” (Kraków, 24 października) organizowaną przez Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (www.blizejprzedszkola.pl/konferencje):
Alicja Buczek

Stały rabat -20% od cen detalicznych na wszystkie publikacje Wydawnictwa BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (www.blizejprzedszkola.pl/wydawnictwo). Na zawsze! :):
Kinga Górka
Agnieszka Rycak
Urszula Dobranowska
Kamila Kaik
Maria Mańczyk
Barbara Polak
Kinga Błaszczyk
Justyna Wilk
Marcela Cieślik
Barbara Kasza

Pakiet pomocy dydaktycznych (80 wydruków A4 w formie graficznej, www.blizejprzedszkola.pl/plus):
Aneta Dąbrowa
Lilia Przybyła
Agnieszka Pleśniak, Dorota Balicka, Joanna Kwiatkowska, Małgorzata Gil

Książka-niespodzianka (lub płyta CD/DVD – na pewno coś miłego dla nauczyciela lub przedszkolaka):
Lucyna Kopek
Irmina Ryncarz-Ziontkowska
Sylwia Paluszkiewicz
s. Zuzanna Gabiga
Beata Polakowska
Małgorzata Koleśnik
Agnieszka Chojnowska
Agnieszka Izabela Lipiec
Agnieszka Stanik
Anna Kołodziej
Krystyna Fabisiak
Brygida Berowska
Elżbieta Sobolewska
Agnieszka Kmak
Olga Bilska-Mąsior
Martyna Rucińska
Milena Gawinowska
Kamila Wybraniec-Jakóbik
Beatrycze Komuda

Wszyscy Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej również mailowo.
Dziękujemy!

Termin: 2013-10-04