Sprawdzone przez Przedszkolaków

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Sprawdzone przez przedszkolaków
laureaci konkursu WADERA wybrani!

Dąbrowa Górnicza, 12 czerwca 2013 r. – Firma Wader-Woźniak ogłosiła laureatów 3. edycji konkursu „Sprawdzone przez przedszkolaków”. Na podstawie ponad 200 nadesłanych prac wybrano 20 placówek z całej Polski, z których dzieci będą testować zabawki firmy Wader. Ze względu na duże zainteresowanie i wysoki poziom prac dodatkowe wyróżnienia specjalne przyznano aż pięciu placówkom.

„Sprawdzone przez przedszkolaków” to program, którego pomysłodawcą i organizatorem jest firma Wader-Woźniak – największy polski producent zabawek z tworzyw sztucznych, we współpracy z Centrum Edukacyjnym BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Dzieci z wybranych w konkursie placówek będą miały możliwość wielkiego testowania zabawek firmy Wader-Woźniak oraz przekazania producentowi pod okiem nauczycieli swoich opinii oraz ewentualnych uwag.

„Poprzednie lata dały nam wiele drogocennych wskazówek, w jaki sposób udoskonalić produkty, aby były jeszcze bardziej bezpieczne oraz solidne, a także by dostarczały dzieciom mnóstwo pozytywnych wrażeń” – komentuje Rafał Piotrowski, przedstawiciel firmy Wader-Woźniak.

Poniżej lista nagrodzonych placówek:

1. Gminne Przedszkole, Tworóg
2. Szkoła Podstawowa im. ST. Żeromskiego, Golesze Duże Wolbórz
3. Przedszkole Miejskie nr 13, Zamość
4. Przedszkole nr 6, Tychy
5. Przedszkole nr 1, Mysłowice
6. Przedszkole nr 3, Bielsk Podlaski
7. Samorządowe Przedszkole, Słomniki
8. Publiczne Przedszkole, Pilchowice
9. Przedszkole Niepubliczne Kluczyk, Kętrzyn
10. Niepubliczne Przedszkole Filip i Maja, Dąbrowa Górnicza
11. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Wspólny Świat”,  Radomierzyce – Wrocław
12. Przedszkole Miejskie nr 5, Leszno
13. Niepubliczne Przedszkole „Kubuś Puchatek” Grzybno, Unisław
14. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich, Wałbrzych
15. Publiczne Przedszkole nr 2 im. Marii Konopnickiej, Golub Dobrzyń
16. Przedszkole Miejskie Nr 35, Sosnowiec
17. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 27, Dąbrowa Górnicza
18. Przedszkole Tęczowa Kraina Filomaty, Gliwice
19. Przedszkole Publiczne, Rogów
20. Przedszkole Publiczne nr 19, Radom

Placówki wyróżnione:

• Przedszkole Samorządowe nr 71, Białystok
  • Gminne Przedszkole, Wieleń
  • Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe „Nutka” Czeczotki, Czosnów
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodniczkach, Supraśl
  • Zespół Placówek Oświatowych w Starym Pożogu, Końskowola

Gratulujemy! O dalszych szczegółach konkursu, organizatorzy poinformują mailowo lub telefonicznie.

Zobacz więcej:
www.wader-wozniak.pl

Pod patronatem

O firmie Wader-Woźniak Sp. z o.o.
Wader-Woźniak jest wiodącym, polskim producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma na rynku obecna jest od 23 lat, swoje produkty eksportuje do ponad 30 krajów świata. Misją firmy Wader-Woźniak jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci. Firma Wader-Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.wadertoys.pl

Termin: 2013-06-07
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski