"Pasja sportu, czar rekreacji" - konkurs fotograficzny

Konkurs dodał(a) Małgorzata Latos

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

„Pasja sportu, czar rekreacji”

adresowanego do rodziców (opiekunów) dzieci przedszkolnych i nauczycieli wychowania przedszkolnego

Na konkurs nadesłano łącznie 48 prac z 14 placówek wychowania przedszkolnego z 14 miejscowości w Polsce.

Skład Komisji Konkursowej:

1. mgr Małgorzata Latos – nauczyciel Przedszkola nr 3 w Koszalinie – przewodnicząca Komisji Konkursowej, koordynator konkursu,

2. prof. dr hab. Jacek Ojrzanowski – Dyrektor Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej,

3. Beata Słomczyńska – Kuźba – członek Prezydium Rady Rodziców,

4. Monika Spałka – nauczyciel Przedszkola nr 3 w Koszalinie.

Przebieg:

1. Odczytanie Regulaminu Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Pasja sportu, czar rekreacji”.

2. Analiza formalna zgłoszeń pod kątem spełnienia warunków Regulaminu – wszystkie zdjęcia spełniały wymogi formalne.

3. Szczegółowe zapoznanie się z pracami zakwalifikowanymi do oceny konkursowej. Indywidualny wybór przez członków Jury po 3 prace konkursowe.

4. Zakwalifikowanie do II etapu 8 prac, które otrzymały najwięcej głosów w pierwszym etapie.

5. W drugim etapie każdy członek Jury mógł wybrać 5 najlepszych jego zdaniem prac.

6. Wyłonienie Laureatów I, II, III miejsca oraz 1 wyróżnienia. Przyznano także Indywidualną Nagrodę Dyrektora Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Werdykt Jury

Sylwia Gajewska Przedszkole Miejskie nr 220 w Łodzi „Bańkowe zawody”

II miejsce

Edyta Mazurkiewicz –Szreder Przedszkole nr 7 w Bydgoszczy „Do startu, gotowi …!”

Michał Kowalski Przedszkole Samorządowe w Bolęcinie „W górach”

Indywidualna Nagroda Dyrektora Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej

Barbara Kasza Przedszkole w Tworkowie „Po zielonej trawie”

Małgorzata Rachwał Polsko – Angielskie Przedszkole Artystyczne w Wrząsowicach
„Beztroskie harce na wiosennej łące”

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pasji fotografowania.

Termin: 2013-05-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski