"Prezent dla mamy i taty"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Protokół z posiedzenia Jury ogólnopolskiego konkursu
Prezent dla mamy i taty

28 maja 2013 r. na terenie przedszkola nr 6 w Ustroniu odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

• Bronisława Noszczyk – dyrektor
  • Iwona Dzierżewicz-Wikarek – malarka
  • Magdalena Bączek – nauczyciel
  • Dagmara Pietrzycka-Rejowicz – organizator konkursu

Jury obejrzało i oceniło nadesłane prace, ze względu na małą ilość nadesłanych prac z grupy sześciolatków, postanowiło nie dzielić zwycięzców na kategorie wiekowe. Jury przyznało:

3 nagrody główne

1 miejsce
Oliwia Ciucias – Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy w Toruniu, nauczyciele: Anna Zięba, Karolina Rakoca

2 miejsce
Marysia Forzpańczyk
– Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi, nauczyciele: Anna Sośnierz, Ewelina Piotrowska

3 miejsce
Marta Buda – Przedszkole Publiczne w Kolsku, nauczyciel: Joanna Stasiak

3 wyróżnienia

* Katarzyna Kazicka – Szkoła Podstawowa w Dzierzgowie, nauczyciele: Halina Tańska, Elżbieta Dec
* Zofia Kudra – Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi, nauczyciel: Agnieszka Romanowska
* Oliwier Przywara – Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi, nauczyciel: Agnieszka Romanowska

Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom! Dyplomy, nagrody i podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą na adres przedszkola w ciągu 7 dni.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy i drobne upominki, a ich opiekunowie podziękowania.

Pod patronatem

Termin: 2013-05-25