"Bajeczka dla Małego Niejadka"

Konkurs dodał(a) Ewa Bałaban
ponad 11 lat temu, wyświetleń 1964

„Bajeczka dla Małego Niejadka" - wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

Na konkurs wpłynęło 18 bajek terapeutycznych autorstwa nauczycielek z terenu całej Polski.
Powołana przez organizatorów Komisja Konkursowa  ustaliła następujące kryteria oceny nadesłanych tekstów:
-  poprawność merytoryczna, zgodność z tematem
-  zachowanie charakteru i struktury bajki terapeutycznej
-  poprawność stylistyczna i językowa dostosowana do możliwości odbioru dzieci w wieku przedszkolnym
-  wartości edukacyjne,
-  oryginalność  ujęcia tematu
Każde z kryterium oceniane było w skali 1-5 pkt.

Komisja Konkursowa przyznała trzy nagrody główne:

I  miejsce  pani Annie Maciuk  nauczycielce Przedszkola Miejskiego nr 231 w Łodzi
    za bajkę pt. „ Upragniony lot”
II miejsce pani  Barbarze Wilczak nauczycielce Miejskiego Przedszkola nr 59 w Katowicach
    za bajkę pt.  „O Koziołku, uparciuszku co miał pusto w brzuszku"
III miejsce pani  Bożenie Tabiś  nauczycielce Przedszkola Samorządowego w Bobowej
     za bajkę pt.  „Bajeczka o Madzi Niejadzi"

oraz wyróżnienia

1. Pani Kamili Kozielskiej nauczycielce Przedszkola nr 96 w Warszawie
    za bajkę pt. „Wiewióreczka Basia i mądra sówka"
2. Pani Katarzynie  Czaja nauczycielce  Gminnego  Przedszkola w Paniówkach
    za bajkę pt.  "Jeżyk Jerzy i zawody sportowe"
3  Pani Sandrze Dymek  nauczycielce Miejskiego Przedszkola " Perełka" im. J. Brzechwy w Ełku
    za  bajkę pt. „Apetyt na zabawę"
4. Pani Annie Gaża  nauczycielce Przedszkola Prywatnego " Dorotka" w Krakowie
    za bajkę pt. „O marchewce, która zamieniła zwyczajnego chłopca w super- bohatera"
5.  Pani Agnieszce Pustólce nauczycielce  Przedszkola nr 50 w Bielsko- Białej
    za bajkę pt. „Kotek Psotek i jego kłopotek"

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie. Gratulujemy twórczej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej..

Podziękowania, dyplomy, wyróżnienia i nagrody zostaną wysłane Pocztą.

Termin: 2013-04-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski