Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Mój koszyczek wielkanocny"


Konkurs dodał(a) Jolanta Sewiło
ponad 7 lat temu, wyświetleń 5482


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Mój koszyczek wielkanocny”

 

Na konkurs wpłynęło 210 prac w tym 23 w formie przestrzennej ze 89  placówek z całej Polski.
W dniu 14.03.2013r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatora konkursu.

Komisja w składzie:

1.      mgr Marta Młotkowska- wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych

2.      mgr Dorota Smoter- nauczyciel wychowania przedszkolnego

3.      mgr Jolanta Pach- nauczyciel wychowania przedszkolnego

4.      mgr Ewelina Dudzik- nauczyciel wychowania przedszkolnego

5.      mgr Jolanta Sewiło- nauczyciel wychowania przedszkolnego

6.      mgr Piotr Drożdżak- plastyk

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Prace płaskie:

I miejsce:

Agata Brodowska - Przedszkole Samorządowe nr 34 w Kielcach,

opiekun artystyczny:  Anna Omańska

 

·       Amelia Grzybek - Miejskie Przedszkole nr 13 w Jeleniej Górze,

opiekun artystyczny:  Maria Królikowska

 

II miejsce:

·       Jagoda Biała - Przedszkole nr 3 w Jędrzejowie,

opiekun artystyczny:  Jolanta Szymoniak

 

·       Gracjan Rutkowski - Przedszkole Publiczne nr 10 w Policach,

opiekun artystyczny:  Małgorzata Graj, Grażyna Książkiewicz

 

III miejsce:

·       Joanna Matyjasek – Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Wilkasach,

opiekun artystyczny: Marzena Bielewska

 

·       Maja Jędruch - Miejskie Przedszkole nr 13, Jelenia Góra,

opiekun artystyczny:  Maria Królikowska

 

·       Julia Ciućmańska - Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu,

opiekun artystyczny:  Joanna Rdułowska-Kobza, Katarzyna Cegła, Krystyna Wojtunik.

 

Wyróżnienia:

1.     Oliwia Zabrzuch - Przedszkole Samorządowe nr 34 w Kielcach, opiekun artystyczny:  Agnieszka Nawrot

2.     Wiktoria Najbor - PUBLICZNE Przedszkole w Zespole Szkół im. Orła Białego w Miękini, opiekun artystyczny:  Grażyna Dudycz

3.     Olaf Piątkowski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, opiekun artystyczny:  Agnieszka Truszkowska

4.     Natasza Kossakowska - Niepubliczne Przedszkole  ”Akademia Puchatka”, Sokołów Podlaski, opiekun artystyczny:  Iwona Roeding

5.     Michalina Chmiel - Przedszkole nr 1 , Tarnobrzeg, opiekun artystyczny:  Dorota Magda

6.     Nadia Gajos - Prywatny Punkt Przedszkolny „Gumisie” Racławice opiekun artystyczny:  Anita Szewczyk

7.     Iga Kurczyńska - Przedszkole nr 5 –Integracyjne w Nysie, opiekun artystyczny:  Karina Rychlik

8.     Aleksandra Szwarczewska - Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka IV , Kiełczów, opiekun artystyczny:   Katarzyna Walusiak

9.     Natalia Malinowska - Przedszkole Trachy, Sośnicowice, opiekun artystyczny:  Katarzyna Wolsztyńska

10.  Jakub Chojecki - Przedszkole przy zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dłutowie, opiekun artystyczny:  Agata Szcepaniak-Masłowska

11.   Karolina Chwieduk - Przedszkole Samorządowe w Fastaszkole, Białystok, opiekun artystyczny:  Urszula Kołodko

12.  Julia Majewska - Przedszkole Publiczne nr 10 w Policachch, opiekun artystyczny:  Małgorzata Graj, Grażyna Książkiewicz

 

Prace przestrzenne:

I miejsce:

·       Gabriela Szczesiak –SP NR 2 w Przyszowej,

opiekun artystyczny:  Małgorzata Hebda

·       
Natalia Kwinta – Przedszkole Samorządowe nr 2 w Miechowie,

 opiekun artystyczny:  Bernadetta Dulba


II miejsce:

·       Oliwia Pałka, Michał Pałka, Jędrzej Pyrc Mrożek, Julka Matląg - Miejskie Przedszkole Nr 1 w Limanowej,

opiekun artystyczny: Karolina Pałka, Dorota Puch

·      
Adrian Radek - Zespół Szkół im. JP II w Masłowie,

opiekun artystyczny: Marta Ksel


III miejsce

·       Anna Stoch - Samorządowe Przedszkole nr 10 w Krakowie,

opiekun artystyczny:  Monika Szaroma- Kierys


Wyróżnienia:

1.      Wiktoria Jasica - SP nr 2 w Przyszowej, opiekun artystyczny:  Małgorzata Hebda

2.      Daria Panek - Europejskie Przedszkole „Klub Kubusia Puchatka VII” Ramiszów, opiekun artystyczny:  Marcelina Papke

3.      Jan Piotrowski - Językowo – Sportowe Przedszkole Niepubliczne” Karolek”, Glinianka, opiekun artystyczny: Magdalena Sitek

 

Gratulujemy serdecznie nagrodzonym dzieciom oraz ich opiekunom artystycznym.

Nagrody i dyplomy oraz podziękowania zostaną wysłane pocztą.

Prace nagrodzone, wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy będzie można obejrzeć
w Zespole
Placówek Oświatowych w dn. 15.03 – 27.03.2013r. na wystawie pokonkursowej.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

 

Dodatkowe informacje

Termin: 2013-03-08
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Organizator

Zespół Placówek Oświatowych
Słponice 732
34-615 Słopnice
018 - 3340 - 450

Komentarze

Wyślij wiadomość do Jolanta Sewiło