Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
"Polskie góry w czterech porach roku"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Ogłaszamy wyniki I etapu konkursu „Polskie góry w czterech porach roku”.
W głosowaniu internetowym będą brały prace następujących dzieci:
JESIEŃ
1. Emilia Hajduk, Przedszkole samorządowe w Koźmicach Wielkich
2. Karolina Sempoch, Domowe Przedszkole Puławy
3. Patrycja Bąk, Publiczne Przedszkole Nr 17 w Rzeszowie
4. Amelia Róg, Przedszkole samorządowe w Koźmicach Wielkich
5. Mateusz Obuchowski, Szkoła Podstawowa w Boćwince
6. Lidia Podlasiak, Przedszkole Integracyjne nr 2
7. Karolina Olek , Przedszkole nr 16 43-300 Bielsko-Biała
8. Nadia Przybylak, Przedszkole Miejskie nr 11 Leszno
9. Joanna Lorek, Przedszkole nr 2 w Bielsku- Białej
10. Bartosz Zadworny, Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka IV - Kiełczów
11. Natalka Gwardys, Przedszkole nr 38 - Warszawa
12. Róża Stasica,Przedszkole nr 16 43-300 - Bielsko-Biała
13. Julia Staniak wiek - Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego - Teresin tel. 468613738 opiekun: Joanna Cempel-Stępień JESIEŃ
14. Hanna Dendura, Przedszkole nr 17 Bielsko-Biała
ZIMA
15. Agata Piłka, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Napachaniu (Przedszkole w Mrowinie)
16. Emilia Wybraniec, Radosna Kraina - Bielsko – Biała
17. Roxana Danel, Przedszkole nr 17 - Bielsko-Biała
18. Julia Polak , Zespół Szkolno Przedszkolny w Mesznej
19. Krzysztof Janowiak – Przedszkole nr 2 w Sieradzu
20. Lena Kowal , Chatka Puchatka - Gliwice
21. Oliwia Gabruk Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej
22. Nadia Kalita, Domowe Przedszkole - Puławy
23. Iga Daniel lat 4 Przedszkole Integracyjne nr 2 - Bielsko-Biała
24. Laura Tepłycka, Przedszkole nr 31, Bielsko-Biała
25. Martyna Kalwarczyk, Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego - Teresin
26. Lena Zaborowska, Przedszkole nr 2 w Bielsku- Białej
27. Kamila Świerzbin, Szkoła Podstawowa w Boćwince
28. Emilia Balon, Przedszkole nr 2 w Bielsku- Białej
29. Krystian Romanowski , Szkoła Podstawowa w Boćwince
30. Weronika Kolarczyk, Przedszkole nr 8 w Bielsku- Białej
31. Wiktoria Bryzek , Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu
32. Zuzanna Rynkiewicz , Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu
33. Gabriela Typyło, Szkoła Podstawowa w Boćwince
WIOSNA
34. Maja Golec, Przedszkole samorządowe w Koźmicach Wielkich
35. Angela Musiałowska , Przedszkole Integracyjne nr 2 - Bielsko-Biała
36. Aleksandra Markowska, Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego Teresin
37. Aniela Hewlik , Przedszkole nr 16 - Bielsko-Biała
38. Maria Baran, Przedszkole samorządowe w Koźmicach Wielkich
39. Wiktoria Bodzek , Przedszkole Integracyjne Nr 2 - Bielsko-Biała
40. Julka Rutkowska, Przedszkole Kosieczyn
41. Milena Mynarska, Przedszkole nr 31, Bielsko-Biała
42. Wiktoria Iskierka , Anita Barankiewicz , Agnieszka Zub , Przedszkole nr 6 – Bielsko – Biała
43. Remigiusz Sadlik, Przedszkole 55, Bielsko – Biała
44. Amelia Matyjasik , Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawla II w Głębowicach
45. Antoni Buśko, Przedszkole nr 2 w Bielsku- Białej
46. Tomek Wolski, Koszalin, Przedszkole nr 3,
47. Daria Niedźwiedzka, Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego - Teresin
48. Julia Kaciuba, Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka IV – Kiełczów
49. Maciej Bednarz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach
50. Szymon Nowak, Przedszkole nr 38 Warszawa
51. Weronika Kaźmierczak, Zespół Szkół im. Ziemie Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
52. Lena Jasińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawla II w Głębowicach
53. Martyna Kołtuńska, Zespół Szkół im. Ziemie Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
54. Róża Brykalska, Radosna Kraina, Bielsko – Biała
55. Anetka Cinal, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawla II w Głębowicach
56. Julia Kocoń, Przedszkole Katolickie, Bielsko-Biała Komorowice
57. Zuzanna Stachowicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawla II w Głębowicach
58. Nikodem Ratajczak, Niepubliczne Przedszkole w Siedleminie
59. Aleksandra Kozieł, Przedszkole 8, Bielsko - Biała
60. Patryk Mikulski, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu
61. Pola Ozdowska, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu
62. Jakub Kość, Przedszkole nr 17 Bielsko-Biała
63. Maja Trzop, Przedszkole nr 17 Bielsko-Biała
LATO
64. Natalia Banaszak, Niepubliczne Przedszkole w Siedleminie
65. Adrian Soroka, Koszalin, Przedszkole nr 3
66. Amelia Lisiecka, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej
67. Wiktoria Piotrowska, Anna Kasztura, Przedszkole nr 6 , Bielsko Biała
68. Agnieszka Suchy, Przedszkole Integracyjne Nr 2, Bielsko-Biała
69. Natalia Gronner, Przedszkole nr 31, Bielsko-Biała
70. Weronika Bachman, Koszalin, Przedszkole nr 3
71. Kacper Zyzek, Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana, Teresin
72. Weronika Jakieła, Przedszkole nr 2 w Bielsku- Białej
Zapraszamy do głosowania na portalu Facebook w profilu ZakopanePortal.pl lub bezpośrednio klikając ten link:
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Organizator
Łagodna 27a
43-300 Bielsko-Biała
033 816-49-19
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Pustolka
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Pustolka
Kartka z kalendarza
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl