"Sentymentalne ozdoby bożonarodzeniowe"

Konkurs dodał(a) Beata Ambroży

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że konkurs plastyczny pt. "Sentymentalne ozdoby bożonarodzeniowe" został rozstrzygnięty. Jury spośród nadesłanych prac - spełniających kryteria konkursowe - wybrało te najpiękniejsze.

Oto laureaci:

Kategoria dzieci 3-4 letnie:

I miejsce: Marika Drzał – Niepubliczne Przedszkole Artystyczno–Językowe „Iskierka” – Warszawa
Opiekun: Emilia Chechłacz

II miejsce: Hanna Boruń – Przedszkole Nr 31 Bielsko–Biała
Opiekun: Dorota Kasperek

III miejsce: Darek Rams – Przedszkole Miejskie Nr 15 w Sosnowcu
Opiekun: Monika Kaczmarczyk

Kategoria dzieci 5-6 letnie:

I miejsce: Natalia Mrówka - Przedszkole Janusza Korczaka w Pilicy
Opiekun: Anna Kotnis

II miejsce: Kacper Mazur - Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
Opiekun: Elżbieta Nagajek

III miejsce: Wiktor Podsiadło – Przedszkole Janusza Korczaka w Pilicy
Opiekun – Anna Kotnis

Kategoria dzieci z klas I-III Szkół Podstawowych:

I miejsce: Marek Solecki – Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Konstantego Maciejewicza w Stępnicy
Opiekun: Anna Bochniarz – Mutkowska

II miejsce: Katarzyna Wach – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku
Opiekun: Alicja Biała

III miejsce: Milena Ćwikła – Szkoła Podstawowa w Bukowinie
Opiekun: Marta Kurko

Kategoria Nauczyciele Wychowania Przedszkolnego i Wczesnoszkolnego:

I miejsce: Alicja Biała  - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku oraz Dorota Kasperek – Przedszkole Nr 31 Bielsko – Biała

II miejsce: Elżbieta Nagajek  - Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

III miejsce: Emilia Chechłacz – Niepubliczne Przedszkole Artystyczno–Językowe „Iskierka” – Warszawa

Wyróżnienie potrzymuje Przedszkole Nr 1 „Słoneczko” w Zawierciu

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy pomysłów oraz wielkiego zaangażowania. Dyplomy i podziękowania dla zwycięskich przedszkoli oraz osób które nadesłały kopertę ze znaczkiem zostaną wkrótce wysłane. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w ogłoszeniu wyników, wynikajace z absencji nauczyciela odpowiedzialnego.

Termin: 2012-12-19
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski