"To Ziemia - łąka"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Wojciechowska

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„To Ziemia łąka” organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 8 im. J. Awgulowej w Toruniu

W dniu 08.05.2012 r. na posiedzeniu komisji konkursowej, w składzie:

Joanna Rutkowska – dyrektor Przedszkola,

Izabela Runge-Gajewska – nauczyciel Przedszkola

Barbara Hejza – nauczyciel Przedszkola

Mieczysława Panasiuk – nauczyciel Przedszkola

Anna Mikuć – nauczyciel Przedszkola

Dokonano oceny 120 prac z 42 placówek. Podczas oceny prac Jury brało pod uwagę następujące kryteria:

- Zgodność z tematem i celami konkursu

- Oryginalność, pomysł plastyczny

- Promowanie postaw ekologicznych

Po wspólnej ocenie prac, komisja konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria wiekowa 3 i 4 latki:

I miejsce Weronika Włoszczyńska 3l

Gminne Przedszkole  w  Dąbrowie Zielonej Oddział w Soborzycach, nauczyciel: Urszula Kowalczyk

II miejsce Kamil Waskiewicz 4l

Przedszkole Publiczne nr 19 Radom nauczyciel: Joanna Rudłowska – Kobza, Katarzyna Cegła, Krystyna Wojtunik

III miejsce  Antoni Juszczak 3l

Miejskie Przedszkole nr 2 Limanowa, nauczyciel: Justyna Golonka

Kategoria wiekowa 5 i 6 latki:

I miejsce  Lena Dubaj 6l

Oddziały Przedszkolne Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu, nauczyciele: Halina Krajewska, Magdalena Mikołajczak

II miejsce  Daniel Król 6l

Odział Przedszkolny Jadamwola, nauczyciel: Stanisława Talar

III miejsce Kacper Frączek 5l

Gminne Przedszkole Cikowice, nauczyciel: Barbara Dybowicz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Nagrody, dyplomy dla dzieci oraz podziękowania dla nauczycieli wyślemy pocztą w ciągu dwóch tygodni.

Termin: 2012-04-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski