Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli

Konkurs dodał(a) KAMILLA BER

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Konkursu dla nauczycieli na scenariusz zajęć na Dzień Przedszkolaka"

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalin

Celem konkursu było opracowanie scenariusza w celu upowszechnienia w przedszkolach „Dnia Tolerancji”, integracja środowisk działających na rzecz małego człowieka i wymiana doświadczeń pomiędzy nauczycielami pracującymi w przedszkolach na terenie całego kraju. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Nr 10 im Misia Uszatka w Koszalinie.

Prace były oceniane pod względem:

- zgodności z założeniami Regulaminu Konkursu

- atrakcyjności

- pomysłowości przyjętych rozwiązań

- możliwości integracji ze środowiskiem działającym na rzecz dzieci

Prace oceniane były  przez Komisję Konkursową w składzie:

·        Józefa Mazurkiewicz – dyrektor przedszkola

·        Kamilla Ber – nauczycielka przedszkola

·        Magdalena Graj – nauczycielka przedszkola

·        Kinga Adamska – przedstawiciel Rady Rodziców

Komisja Konkursowa zebrała się 7 marca 2012 roku. Dokonała ona oceny i analizy 16 scenariuszy zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. Analiza ta dała możliwość członkom komisji poznać walory poszczególnych scenariuszy i nagrodzić trzy nauczycielki. Przyznała I, II i III miejsce.

I miejsce - Agnieszka Kubiczek, nauczycielka Miejskiego Przedszkola Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach

Temat zajęć: "Chociaż się różnimy, to bardzo się lubimy"

II miejsce - Irena Żurawska, nauczycielka w Przedszkolu Nr 14 w Koszalinie

Temat zajęć: "Kolorowa Tolerancja"

III miejsce - Małgorzata Mikołajczak, nauczycielka w Przedszkolu Nr 38 im. Orle Gniazdo w Poznaniu

Temat zajęć: „Inny” – oznacza – „ciekawy”

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Przedszkola http://www.przedszkole10uszatka.pl i na stronie Bliżej Przedszkola www.blizejprzedszkola.pl

Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wysłane pocztą do laureatów konkursu, a także zwycięskie prace zostaną opublikowane na stornie internetowej naszego przedszkola: http://www.przedszkole10uszatka.pl

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Komisja Konkursowa

Termin: 2012-02-28