"Ziemia nasza planeta"

Konkurs dodał(a) Magdalena Łuszczyk

Organizatorka konkursu serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom oraz ich nauczycielkom za ogromne zainteresowanie konkursem, za trud i wkład w przygotowanie swoich wychowanków i nadesłanie wielu przepięknych prac.

Gratulacje laureatom!

Nagrody wraz z dyplomami oraz podziękowaniami dla nauczycieli, jak również same podziękowania zostaną przesłane drogą pocztową po 15 marca. (Bardzo dziękuję tym wychowawcom, którzy przesłali koperty zwrotne).

Nagrodzone zostały następujące prace:

I miejsce: ex aequo Wiktoria Kowalik 6 l.- Miejskie Przedszkole Nr 18 Puławy, Kinga Mąka 5 lat - Niepubliczne Przedszkole „Pinokio” Ząbki

II miejsce: ex aequo Sebastian Piaskowski 5 lat - Przedszkole Nr 121 Poznań, Oliwia Bizoń 6 lat Przedszkole Nr 149 Wrocław

III miejsce: ex aequo Zuzanna Kułak 5 lat - Przedszkole Nr 5 Sokółka, Piotr Zabiegała 5 lat - Przedszkole „Piotruś Pan” Kraków

Wyróżnienie:

Bartosz Fedryna 5 lat - Przedszkole Nr 140 Poznań,