🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Śląska para młoda, portret Kalika i Karolinki

Konkurs dodał(a) Małgorzata Jelonek 4 miesiące temu · 457 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Śląska para młoda, portret Kalika i Karolinki

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki ze Śląska (i nie tylko) do udziału w XIV edycji Regionalnego Między przedszkolnego Konkursu "Bery i bojki śląskie: Śląska para młoda, portret Karlika i Karolinki". Zachęcamy do tworzenia prac plastycznych przedstawiających wizerunek śląskiej pary młodej lub pary dzieci: Karlika i Karolinki w tradycyjnych strojach ludowych.
W tym roku współpracujemy z tyską Mediateką, gdzie odbędzie się pokonkursowa wystawa nagrodzonych prac.
Szczegółowy regulamin w załączniku.

Dołączone pliki

Dodatkowe informacje

Termin
2025-11-03
Zasięg
Konkurs regionalny
Uczestnicy
Dzieci

Organizator

Przedszkole nr 20 im. Karlika i Karolinki w Tychach
Katowicka 102a
43-100 Tychy
219 80 02

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Małgorzata Jelonek

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera