Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
więcej informacji: Emilia Rak, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Koncertowy DOBRY gest,

czyli sposób na pomaganie w ramach
wydarzeń w Twoim przedszkolu lub żłobku

Czytaj więcej

Wsparcie


Ile placówek wzięło udział w projekcie?

101


Ile osób zaangażowało się w pomoc?

9473


Jaka była wartość pomocy?

142538 pln


Aby wziąć udział w projekcie, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału. Licznik należy uzupełnić dopiero po przeprowadzeniu wydarzenia i zamieszczeniu relacji.

O koncercieZapraszamy nauczycieli z całej Polski do przyłączenia się do naszego projektu, który nazwaliśmy „Koncertowy DOBRY gest”. Razem z Wami chcemy rozwijać w dzieciach empatię i zrozumienie, a przede wszystkim pokazać im magię pomagania!

W swoim żłobku/przedszkolu niejednokrotnie organizujesz zajęcia dla dzieci, których celem jest rozwijanie umiejętności społecznych związanych z współczuciem, otwartością i niesieniem pomocy. A gdyby tak połączyć to z wybraną akcją charytatywną, wesprzeć konkretny cel i pokazać dzieciom, jak cieszy ofiarowanie pomocy?

Zorganizuj konkretną pomoc podczas wydarzenia organizowanego w przedszkolu (teatrzyk, festyn, wspólna zabawa) i weź udział w naszym „Koncertowym DOBRYM geście”. Projekt nie ma przewidzianego terminu zakończenia – zachęcamy do organizacji wydarzenia w dowolnym momencie.

Dla dzieci najlepszy jest przykład, a więc… do dzieła! ;)

Cel projektu

  • zjednoczenie całego Bliżejprzedszkolnego otoczenia we wspólnym pomaganiu,
  • pokazanie dzieciom wartości pomagania,
  • angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach podejmowania wspólnych inicjatyw.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się