Polecamy Każdy znaczek wspiera misje - przedszkolaki – edycja II

Każdy znaczek wspiera misje - przedszkolaki – edycja II

ponad 6 lat temu Pod patronatem

Podczas wędrówek misiów oraz wysyłania kartek z różnych stron Polski, zbiera się dość dużo znaczków pocztowych.

W zeszłym roku powstał pomysł, by zebrane znaczki, (które mogą przynieść rodzice podczas zbiórki) przekazać na cele misyjne Misjonarzom Werbistom. Znaczki te, są sortowane, odklejane i sprzedawane filatelistom, a dochód zostaje przekazany na potrzeby misyjne w krajach Afryki.

Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego też w tym roku postanowiliśmy kontynuować zbiórkę. Liczy się każdy wysłany znaczek! Zainteresowanych organizatorka zapraszamy do dołączenia do grupy na Facebooku. Tak małym wysiłkiem możemy zrobić dużo dobrego!

Dowiedz się więcej

Organizatorka akcji - Elżbieta Zacharska - opiekunka Koła Wolontariatu „Dobroduszek” w SP Wierciny

Pod patronatem