Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka film pt. ,,Stęskniona Myszka"


Film dodał(a) Bogdana Pruchniewicz
rok temu, wyświetleń 457


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzień Dziecka to wyjatkowy dzień w każdym przedszkolu. Czas, kiedy przedszkolne sale są puste, a dzieci pozostają w swoich domach kreuje nowe wyzwania. Nauczyciel przedszkola to bardzo specyficzny zawód. Dlaczego? Każdy, kto ma małe dziecko wie, że bez bliskich relacji sie nie obejdzie. Nauczyciel w przedszkolu to nie tylko ten, który edukuje, ale przede wszystkim ten, który przytuli, otrze łzy, w mig rozwiąże problem itd. To ten, który przez kilka godzin dziennie zastepuje najbliższą dziecku osobę. To wszystko sprawia, że tworzą się bardzo bliskie i serdeczne. W czasach kwarantanny przedszkolaki za ekranami to dla nas bardzo trudna sytuacja. Cały zespół przedszkola pracuje jednak nadal i stara się sprawić, by dzieci czuły się w swoich domach jak najlepiej. Jak sprawić dzieciom radość w dniu ich świeta? Jak pokazać im, że cały czas o nich myslimy i za nimi tęsknimy?

Z okazji Dnia Dziecka WSZYSCY pracownicy Przedszkola Niepublicznego ,,Miś Uszatek" - Donata Hedrych w Słupcy (Wielkopolska) przygotowały prezent - niespodziankę, który może zainspirować naszych kolegów i koleżanki do podobnych działań. Nagraliśmy film pt. ,,Stęskniona Myszka", którego scenariusz, teksty, reżyseria, aktorzy, kamery i montaż to nasze autorskie dzieło.

Z pozdrowieniami i życzeniami wielu ciekawych pomysłów wicedyrektor Bogdana Pruchniewicz

Komentarze

Wyślij wiadomość do Bogdana Pruchniewicz