Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Mikołajki w wiosce Świętego Mikołaja - Przedszkole nr 2 Węgorzewo


Film dodał(a) DANUTA MILINKIEWICZ
ponad 3 lat temu, wyświetleń 589


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dzień Mikołajek, 6 grudnia dzieci z grupy „Króliczki” wyruszyły na pierwszą wycieczkę autokarową do wioski Świętego Mikołaja w miejscowości Okrągłe koło Wydmin. Niezapomniane przeżycia rozpoczęły się już od momentu przyjazdu. Elf przewodnik, powitał dzieci i zabrał je do bajecznej krainy, gdzie czekało wiele wspaniałych atrakcji. W magicznym miejscu jakim jest chata Świętego Mikołaja wesołe Elfy zaprosiły wszystkich do udziału w animacjach. Było świątecznie i bardzo wesoło! Z kolei w pracowni elfów dzieci chętnie tworzyły świąteczne dekoracje. Najpierw wykonały kolorowy łańcuch na choinkę, a następnie malowały bombki. Pomysłów na zdobienie było całe mnóstwo. Zapewne tak oryginalnych bombek, nikt nie kupi w żadnym sklepie. Czas upłynął bardzo szybko i pracowicie. Punktem kulminacyjnym, na który z niecierpliwością czekały wszystkie dzieci było przybycie Świętego Mikołaja. Każdy mógł zrobić sobie z nim zdjęcie i szepnąć mu na ucho o wymarzonym prezencie pod choinkę. Na zakończenie wizyty w wiosce Świętego Mikołaja przedszkolaki miały okazję wyruszyć na poszukiwania Rudolfa Czerwononosego i zobaczyć szopkę bożonarodzeniową oraz żywe zwierzęta – króliczki, kozy, lamy, owieczki. W doskonałych nastrojach oraz ze świątecznymi ozdobami dzieci wróciły do przedszkola. Taka wyprawa do krainy Świętego Mikołaja jest dla dziecka bezcennym wspomnieniem i z pewnością zostanie w pamięci na dłużej niż jakakolwiek zabawka.

Komentarze

Wyślij wiadomość do DANUTA MILINKIEWICZ
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz