🌸 Witaj wiosno! Książka miesiąca -30% – Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

"Smerfy" zwiedzają Centrum Sztuki Galerii El

Film dodał(a) Katarzyna Posacka ponad 13 lat temu · 1997 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Niedawno "Smerfy" wyruszyły autobusem w stronę Starego Miasta. Tym razem naszym celem było zwiedzenie Centrum Sztuki Galerii El. Na miejscu czekała na nas Pani Joasia, która poświęciła nam całą godzinę, aby skrupulatnie opowiedzieć nam o tym niezwykłym miejscu. Dzieci poznały historię powstania Galerii El, po czym dokładnie obejrzały wszystkie jej zakamarki, a następnie podziwiały aktualną wystawę obrazów. Do jednej z wielu atrakcji należała przejażdżka windą, której ściany były wykonane ze szkła, przez co każdy przedszkolak mógł obserwować oddalające się widoki :)
Kolejnym niezwykłym przeżyciem dla "Smerfów" było wspinanie się po schodach, wykonanych z kraty, przez którą widać było poniższe piętra. Tylko odważni patrzyli w dół, dzieci, mające lęk wysokości wolały patrzeć przed siebie, chociaż nikt się do tego nie przyznał :)
Na końcu czekała na dzieci największa niespodzianka. Pani Asia poprosiła, aby przedszkolaki przyjrzały się ostatniej rzeźbie, a następnie przy użyciu gąbek spróbowały samodzielnie ją ułożyć. "Smerfy" miały ogromną frajdę manipulując ogromnymi figurami wykonanymi z gąbki. Po kliku minutach zadanie było wykonane :)
W nagrodę Pani Joasia pozwoliła każdemu dziecku wejść do środka rzeźby, co wywołało mnóstwo radości wśród naszych przedszkolaków. Pięknie podziękowaliśmy pani za poświęcony czas i dostarczenie nam tylu cudownych wrażeń :)
Po wyjściu z Galerii El zjedliśmy drugie śniadanie i zachwyceni panującą aurą na dworze udaliśmy się na spacer po naszej wspaniałej starówce. Słoneczko pięknie świeciło, dzieci były uśmiechnięte i szczęśliwe :)
Drodzy Rodzice - zachęcam serdecznie do spacerów wraz z dziećmi, nic tak pozytywnie nie wpływa na dobry nastrój jak przechadzka w gronie rodzinnym :)

bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Katarzyna Posacka

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera