Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SPRINTEM DO MARATONU #SprintemDoMaratonu #SprintemPoZdrowie


Film dodał(a) Justyna Majchrowska
rok temu, wyświetleń 382


Wpis został sprawdzony przez moderatora

2 czerwca 2023 roku Przedszkole Publiczne nr 1 w Lubochni, wzięło udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków – „Sprintem do maratonu”. Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. W akcji wzięło udział 170 uczestników, w tym 156 przedszkolaków, którzy dzielnie pokonali dystans 46 800 metrów. 

Był to nasz pierwszy maraton pod patronatem Bliżej Przedszkola i myślimy, że nie ostatni. Super wydarzenie, dużo pozytywnej energii, przedszkolaki wybiegane i zadowolone. Miło nam, że mogliśmy być częścią, tak sympatycznej akcji. Dziękujemy. 

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna MajchrowskaWyślij wiadomość
do Justyna Majchrowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Majchrowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka