Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Żabki i podróż w kosmos

Album dodał(a) Barbara Durkalec ( komentarzy)
Dodane 5 miesięcy temu, wyświetleń 271

Wpis został sprawdzony przez moderatora

    Przedszkolaki rozpoczęły kolejną podróż. Tym razem wybrały się w Kosmos (Space). Razem z Małą Mrówką (Little Ant) wsiadają do rakiety (rocket), zaopatrzone oczywiście w bilety (tickets) i stają się astronautami (astronauts). Okrążają planety (planets), przyglądają się Księżycowi (Moon). Następnie, po powrocie na Ziemię (Earth) malują Księżyc, aby mieć pamiątkę po wielkiej podróży. 

  Z przykrością  zakończyliśmy wielką wyprawę z Małą Mrówką w Kosmos. Nie tylko podróżowaliśmy rakietą, okrążyliśmy planety (zauważyliśmy ich kolory(blue,yellow)oraz ciekawe elementy-np. pierścienie (rings)Saturna. Widzieliśmy naszą gwiazdę Słońce (Sun), ale również wylądowaliśmy na Księżycu, gdzie spotkaliśmy jego mieszkańca (alien). Zabraliśmy naszego nowego kolegę na Ziemię. Chcemy pochwalić się naszą piękną planetą. W podróży malowaliśmy księżyc i naszą na nim rakietę oraz słuchaliśmy muzyki Kosmosu. Muzyka towarzyszyła nam w naszych wojażach po Kosmosie cały czas.